Raidlight Cuissard Short Ultralight black

Obj. číslo: 6390000009

Bežecké šortky Raidlight Cuissard Short Ultralight poskytujú voľnosť a pohyblivosť.

viac info

Pôvodne 74,95 €

Ušetríte 6,00 € (-8 %)

68,95 €

Popis tovaru

Ultraľahké kraťasy Raidlight Cuissard Short Ultralight sú späť s viac komfortnejším strihom. Navrhnuté pre komfort a štýl, vnútorné kraťasy sú ako druhá koža, čo pomáha predchádzať treniu. Kraťasy sú vybavené vreckami pre zvýšenie praktickosti, aby tie najdôležitejšie veci boli na dosah ruky.

 

  • DryLight® vnútorné kraťasy
  • ultraľahké vonkajšie kraťasy
  • 2 bočné vrecká
  • sťahovanie pásu pomocou šnúrky

 

Materiál: 86% polyester / 14% elastan (vonkajšie kraťasy), 100% polyester (vnútorné kraťasy)

Parametre

Pohlavie Pánske
Špecifikácia materiálu 86% polyester / 14% elastan (vonkajšie kraťasy), 100% polyester (vnútorné kraťasy)
Použitie Beh

Výrobca (Raidlight)

Raidlight je francúzska značka založená v roku 1999 Benout Lavalom, vášnivým outdoorovým nadšencom a bežcom na medzinárodnej úrovni. Benoit pretekal na viac ako 100 pretekoch na všetkých kontinentoch a v roku 2010 bol vybraný pre francúzsky Trail Team.

Spolu s tímom 55 vášnivých zamestnancov, posadených v 1000m v srdci hôr Chartreuse, Raidlight naďalej vyvíja produkty, ktoré sú ľahšie, praktické a iné, aby ponúkali kompletný sortiment vybavenia ako je obuv, oblečenie, batohy a doplnky.

Raidlight je prvá značka, ktorá otvorí tím všetkým bežcom, ktorý chcú propagovať značku. Je tiež značkou, ktorá plne integruje používateľov do dizajnu svojich produktov prostredníctvom spolupráce v oblasti výskumu a vývoja. Vďaka týmto dvom inovatívnym aspektom spolupráce sa Raidlight stal silným učastníkom v Trail-runningu.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber