Primus Trailbreak Vacuum Bottle 1,0L

Obj. číslo: 5850000017

Nové termosky TrailBreak s dvojitou stenou a vákuovoNové termosky TrailBreak s dvojitou stenou a vákuovou izoláciou majú mierne zúžený tvar. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu sú veľmi odolné​.u izoláciou majú mierne zúžený tvar.

viac info

Pôvodne 42,95 €

Ušetríte 3,45 € (-8 %)

39,50 €

Popis tovaru

Primus TrailBreak Vacuum 1 L termoska s dvojitou stenou a vákuovou izoláciou majú mierne zúžený tvar, vďaka ktorému sa ľahšie zasúvajú do batohu, a majú pevnejší úchop. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu sú veľmi odolné a vhodné pre dobrodružstvá aj v drsnejších podmienkach, napr. vysokohorskú turistiku. Povrch termosky zvnútra nie je upravený, takže neovplyvňuje chuť nápoja. Steny poháru sú tiež zdvojené pre lepšiu izoláciu teplých či studených nápojov. Široký otvor uľahčuje napĺňanie a čistenie. Dostupné s prídavným uzáverom “ClickClose”, s ktorým môžete piť rovno z fľaše. 

 

  • výška: 296mm
  • priemer: 88mm
  • objem: 1000 ml

Parametre

Materiál Nerez
Objem 1 l

Výrobca (Primus)

Podnik, ktorý vznikol v Štokholme ako projekt dvoch kováčov J.V. Svensona a F.W Linqvista. Tí pracovali na prvej plynovej bombe (kartuša). Nakoniec sa im to podarilo v roku 1892. Svoj produkt pomenovali “Primus”. Ich výrobok je úzko spätý s polárnymi expedíciami. Roland Amundsen mal pri sebe jeden z kusov Primus, keď v roku 1911 dosiahol severný pól. Spočiatku boli kartuše plnené petrolejom, no v roku 1938 vytvorili inžinieri prvú plynovú bombu poháňanú LPG. Firma dodáva svoje produkty aj do Afriky, kde slúžia ako piecky pre rodiny. Značka momentálne vyrába svoje výrobky v Estónsku. Kvalita overená časom, kartuše Primus Vás určite nesklamú.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber