Primus Prime Tech Pot 3.0 L

Obj. číslo: 5850000018

Hrnce PrimeTech pots 3 L sú navrhnuté s maximálnou efektivitou, vyrobené z tvrdého eloxovaného hliníku s trvácnou keramickou nelepivou povrchovou úpravou zvnútra. Vonkajšie dno hrnca je ryhované kvôli lepšej stabilite na variči.

viac info

Pôvodne 55,99 €

Ušetríte 4,49 € (-8 %)

51,50 €

Popis tovaru

Ešus Primus PrimeTech pots 3 L je navrhnutý s maximálnou efektivitou, kde je využitý každý kúsok použitého paliva. Tepelný výmenník zospodu zvyšuje efektivitu až o 50% v porovnaní s bežnými hrncami, takže môžete vonku ostať dlhšie, alebo nosiť so sebou menej paliva. Je vyrobený z tvrdého eloxovaného hliníku s trvácnou keramickou nelepivou povrchovou úpravou zvnútra. Vonkajšie dno hrnca je ryhované kvôli lepšej stabilite na variči. Vylepšené teplu-odolné rúčky so silikónovým povrchom nezaberajú žiadne miesto navyše, pri používaní sa bezpečne uzamknú v stabilnej polohe. Veko hrnca je vyrobené z priehľadného plastu Tritan® s praktickým silikónovým úchopom, dá sa použiť aj ako cedítko. Pri zbalení môžete ušetriť ešte viac miesta obrátením veka smerom nadol.  
 

 

  • výška: 157mm
  • priemer: 200mm
  • objem: 3,0l

Parametre

Materiál Eloxovaný hliník
Objem 3 l

Výrobca (Primus)

Podnik, ktorý vznikol v Štokholme ako projekt dvoch kováčov J.V. Svensona a F.W Linqvista. Tí pracovali na prvej plynovej bombe (kartuša). Nakoniec sa im to podarilo v roku 1892. Svoj produkt pomenovali “Primus”. Ich výrobok je úzko spätý s polárnymi expedíciami. Roland Amundsen mal pri sebe jeden z kusov Primus, keď v roku 1911 dosiahol severný pól. Spočiatku boli kartuše plnené petrolejom, no v roku 1938 vytvorili inžinieri prvú plynovú bombu poháňanú LPG. Firma dodáva svoje produkty aj do Afriky, kde slúžia ako piecky pre rodiny. Značka momentálne vyrába svoje výrobky v Estónsku. Kvalita overená časom, kartuše Primus Vás určite nesklamú.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber