Pieps Set Dsp Sport

Obj. číslo: 5990000014

Lavínový set Pieps DSP Sport Set obsahuje lavínový vyhľadávač, sondu a lopatu.

viac info

319,95 €

Popis tovaru

Pieps DSP Sport Set lavínový set, ktorého výbavou je lavínový vyhľadávač, sonda a lopata. Lavínový vyhľadávač s jedným z najväčších dosahov zo všetkých digitálnych vyhľadávačoch a to vďaka 3 anténam. Je kompatibilný s inteligentnou lavínovou sondou PIEPS iPROBE a disponuje senzorom pohybu. Lavínová sonda Probe Alu 220 má protiskĺzové pásiky pre pohodlnú prácu v rukaviciach a rýchle zostavenie pomocou nábežnej hrany a klipu. Ľahká lavínová lopata Tour s možnosťou zostavenia transportných saní, má ostré hrany a protišmykový povrch na násade.
 

  • lavínový 3 anténový digitálny vyhľadávač DSP Sport 50m
  • lavínová sonda Probe Alu 220
  • lavínová lopata Tour 

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Pieps)

Značka Pieps začína svoj výskum a vývoj v roku 1967. Úlohou je bezpečnosť počas Vášho zimného dobrodružstva na horách už vyše 45 rokov odkedy sa venuje vývoju a výrobe lavínových vyhľadávačov. Svoje produkty poskytuje skoro po celom svete (Európa, Ázia, Kanada, Severná Amerika, Austrália).

Značka Pieps umožňuje maximálnu podporu v rôznych oblastiach použitia, všetky produkty zabezpečujú v praktickom použití s najnovšími technológiami kvalitu a spoľahlivosť. Pre čo najväčšiu bezpečnosť svojich zákazníkov Pieps poskytuje rôzne bezpečnostné produkty ako sú lavínové vyhľadávače, lavínové sondy, lopaty, lekárničky, batohy aj s vzduchovým vankúšom a doplnky. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber