Petzl - Záchranná sada pri páde do ľadovcovej trhliny

Obj. číslo: 5849011

Petzl Crevasse Rescue Kit je sada karabín, slučky, blokantov a kladiek, potrebná pre zostrojenie kladkostroja pre vytiahnutie človeka po páde do ľadovcovej trhliny. Sada obsahuje aj vodeodolný návod.

viac info

Pôvodne 134,10 €

Ušetríte 10,75 € (-8 %)

123,35 €

Popis tovaru

Záchranná sada obsahuje všetko potrebné k zostaveniu vyťahovacieho systému alebo systému pre výstup po lane v prípade pádu do trhliny. Sada osahuje: MINI TRAXION kladka s blokantom, 2x OK SCREW-LOCK karabíny, TIBLOC núdzový blokant, OSCILLANTE kladka a ST´ANNEAU 120 cm slučka. Táto sada je nevyhnutná pri ľadovcovej turistike. Vo vnútri púzdra su vytlačené tvary jednotlivých súčastí systému, ktoré slúžia k vizuálnej kontrole sady pred túrou. Sada tiež obsahuje vodeodolný návod k zostaveniu kladkostroja.

 

Hmotnosť: 585 g

Parametre

Určené pre laná o priemere 8 - 11 mm
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 585 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber