Petzl Sirocco

Obj. číslo: 5843012

Petzl Sirocco s hmotnosťou 150g je najľahšia prilba pre horolezectvo a alpinizmus na trhu. Aj napriek nízkej hmotnosti si zachováva odolnosť voči nárazom vďaka mechanickým vlastnostiam tvrdeného polypropylénu.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 90,70 €

Ušetríte 18,20 € (-20 %)

72,50 €

Popis tovaru

Petzl Sirocco je ultra ľahká prilba pre horolezectvo a alpinizmus. Svojou maximálnou hmotnosťou 165 g sa stáva štandardom, čo sa týka hmotnosti. Kompaktná konštrukcia monobloku minimalizuje hmotnosť a pritom si zachováva vynikajúcu odolnosť voči nárazom vďaka mechanickým vlastnostiam tvrdeného polypropylénu. Textilný nastavovací systém tiež prispieva k jej ľahkosti. Prilba je ďalej vybavená novou magnetickou sponou, ktorá umožňuje rýchle zapnutie podbradného pásu jednou rukou. Sirocco má vynikajúce odvetranie po celej ploche.

 

- obvod hlavy: 48 - 56cm (vel.1); 53 - 61cm (vel.2)

- hmotnosť: 150g (vel.1); 165g (vel.2)

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Určenie Horolezectvo, Via Ferrata, VHT
Hmotnosť 150 g (vel.1); 165 g (vel.2)

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber