Petzl Reverso 4 violet

Obj. číslo: 5840000031

Petzl Reverso 4 patrí medzi najobľúbenejšie istiace a zlaňovacie pomôcky. Vyniká svojou nízkou hmotnosťou, rôznymi možnosťami použitia a kompatibilitou so všetkými najčastejšie používanými priemermi lán.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 31,95 €

Ušetríte 2,60 € (-8 %)

29,35 €

Popis tovaru

Petzl Reverso 4  je ultra ľahká zlaňovacia/istiaca pomôcka (59g, 25% ľahší ako reverso 3) s ľahkým intuitívnym používaním. Trecie kanáliky v tvare písmena V s asymetrickými drážkami prispôsobia trenie všetkým priemerom lán, pre dynamické polovičné a dvojité lana (priemer 7,5mm a viac) a pre jednoduché lana ( priemer 8,9mm a viac ). Jednoduchá pomôcka pre rôzne použitie: istenie prvolezca, jedného alebo dvoch druholezcov a zlaňovanie. Rýchla zmena istenia z režimu Reverso na istenie prvolezca pri striedaní sa v ťahaní viacdĺžkových ciest.

 

  • hmotnosť: 59 g

Parametre

Pohlavie Unisex
Určené pre laná o priemere 8,9mm a viac (jednoduché) 7,5mm a viac (polovičné/dvojité)
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 59 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber