Petzl Pro Traxion 2014

Obj. číslo: 5844408

Petzl Pro Traxion je pádu odolná kladka pre zdvíhanie ťažkých bremien s integrovaným blokantom. V prípade potreby je možné blokant zaistiť a pomôcku používať len ako kladku.

viac info

Pôvodne 103,95 €

Ušetríte 8,35 € (-8 %)

95,60 €

Popis tovaru

Kladka s integrovaným blokantom Petzl Pro Traxion je konštruovaná tak, aby umožnila založenie lana aj keď je pripojená ku kotviacemu bodu.. Môže byť použitá samostatne ako kladka alebo blokant. Ergonomická poistka s pružinou sa jednoducho ovláda aj v rukaviciach a je ju možné zaistiť za telo kladky a v otvorenej pozícii sa dá používať kladka samostatne. Vačková západka je vybavená hrotmi a samočistiacim kanálom . Hliníkový kotúč veľkého priemeru je uložený na zapúzdrenom guličkovom ložisku a zaručuje vynikajúcu účinnosť. Jedna bočnica je pevná a druhá pohyblivá, aby bolo možné nainštalovať kladku v akomkoľvek bode lana. Bočnica sa pri zaťažení automaticky zablokuje a chráni kladku proti otvorenie počas používania. Určené pre laná o priemere 8 – 13mm.

 

Hmotnosť: 265 g

Parametre

Určené pre laná o priemere 8 - 13 mm
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 265 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber