Petzl Irvis Hybrid

Obj. číslo: 5840000063

Mačky Petzl Irvis Hybrid sa vyznačujú kombináciou oceľovej prednej a hliníkovej zadnej časti, čo poskytuje výborný pomer výkonnosti a hmotnosti.

viac info

Pôvodne 141,95 €

Ušetríte 11,40 € (-8 %)

130,55 €

Popis tovaru

Hybridné mačky Petzl Irvis Hybrid s oceľovou prednou časťou a hliníkovou zadnou časťou ponúkajú vynikajúcu rovnováhu medzi výkonnosťou, technickosťou a hmotnosťou, a trakciou na ľade. Mačky sú vybavené Cord-Tec systémom, ktorý minimalizuje objem pre ľahšie prenášanie, a Antisnow ochranou. Uchytenie Leverlock Universel v prednej časti topánky pasuje na akúkoľvek obuv.

 

  • počet hrotov: 10
  • veľkosť topánky: 36 – 46
  • produkt spĺňa normy: CE EN 893, UIAA
  • hmotnosť: 505 g (Fil), 540 g (Fil Flex)

 

Materiál: oceľ, hliník, nylon, Dyneema®

Parametre

Pohlavie Unisex
Upínanie Automatické, Poloautomatické
Materiál hliník, nehrdzavejúca oceľ, nylon, dyneema
Hmotnosť 505 g , 540 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber