Petzl Grigri 2 žltá

Obj. číslo: 5840000007

Petzl Grigri 2 je istiaca a zlaňovacia pomôcka s asistovaným brzdením. Oproti pôvodnemu modelu Gri-Gri je vhodná aj na tenšie priemery lán.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 77,40 €

Ušetríte 6,20 € (-8 %)

71,20 €

Popis tovaru

Istiace zariadenie Petzl Grigri 2 s pomocným brzdením pre 8.9 – 11 mm laná. Je navrhnuté pre uľahčenie brzdiacich manévrov. Pracuje výborne pri klasickom lezení alebo zlaňovaní. Môže byť použité na všetkých dynamických jednoduchých lanách s rozmermi 8.9 až 11 mm (ideál 9.4 mm až 10.3 mm). Kompaktné a ultraľahké s novým dizajnom, ktorý umožňuje excelentnú kontrolu počas zostupu.
 

  • hliníkové bočné platne
  • nerezová oceľová prítlačná plocha a trecie dosky
  • vystužená nylónová rukoväť
  • pre laná s 8,9 do 11mm
  • hmotnosť: 170 g
  • Certifikát: CE EN 15151, UIAA

Materiál: hliník (bočné platne), nerezová oceľ (prítlačná plocha a trecie dosky), nylon (rukoväť)

Parametre

Určené pre laná o priemere 8 - 11 mm
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 170 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber