Petzl Fakir

Obj. číslo: 3515001

Puzdro na mačky Petzl Fakir má zosilnené dno odolné voči hrotom a vrchný diel je vyrobený zo sieťoviny. Pripojovací pásik udrží stúpacie železa na svojom mieste. Obal je určený na pre všetky mačky okrem rámových.

viac info

Pôvodne 12,95 €

Ušetríte 1,05 € (-8 %)

11,90 €

Popis tovaru

Petzl Fakir je púzdro určené na prepravu stúpacích želiez. Vyrobené je z nového PVC-free materiálu. Zosílene dno je odolné voči hrotom. Vrchný diel vyrobený zo sieťoviny umožňuje odvetrávanie a odvod vody. Vnútorný pripojovací pásik udržuje mačky na svojom mieste. Obal je vhodný pre všetky mačky so stredovým spojovacím mostíkom (nie rámové).

 

- hmotnosť: 135 g

Parametre

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber