Petzl Corax 2014

Obj. číslo: 5844404

Univerzálny úväz Petzl Corax 2014 vyniká vysokým komfortom a jednoduchým používaním. Vďaka štyrom nastavovacím sponám sa dá plne nastaviť v lete aj v zime, kedy je vrstva oblečenia hrubšia.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 58,90 €

Ušetríte 4,75 € (-8 %)

54,15 €

Popis tovaru

Univerzálny viacúčelový plne nastavitelný úväz Petzl Corax 2014 je vybavený systémom Frame Construction, ktorý rovnomerne rozkladá tlak a poskytuje maximálnu oporu a pohodlie. Dve pracky v páse umožňujú rovnomerné vycentrovanie naväzovacieho oka a pútok na materiál po stranách. Nohavičkové pracky a odopínanie zadného elastického pásu umožňuje nasadiť úväz aj cez lyže alebo stúpacie železa. Na bokoch sú dva sloty pre upevnenie nosičov materiálu Petzl CARITOOL.

 

Veľkosť 1 - 490 g - obvod pásu: 60 - 90 cm - obvod nohavičiek: 48 - 58 cm

Veľkosť 2 - 530 g - obvod pásu: 75 - 105 cm - obvod nohavičiek: 56 - 68 cm

Parametre

Pohlavie Pánske
Počet spôn 4
Určenie Horolezectvo, Športové lezenie

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber