Petzl Alveo Vent red

Obj. číslo: 5840000070

Pracovná prilba Petzl Alveo Vent s výbornou ochranou pre prácu vo výškach a možnosťou pripevnenia doplnkového vybavenia.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 73,99 €

Ušetríte 5,94 € (-8 %)

68,05 €

Popis tovaru

Prilba Petzl Alveo Vent je vďaka svojej silnej konštrukcií ľahká pre pracovníkov vo výške. Disponuje nastaviteľnými vetracími otvormi pre nastavenie ventilácie podľa podmienok a je navrhnutá tak aby boľa ľahko nastaviteľná vďaka CenterFit systému. Prilba je určená na pripojenie osvetlenia (Pixa, Ultra Vario), ochranného štítu (Vizir, Vizir Shadow, Vizen) a ochrany uší.

 

  • Certifikát: CE EN 12492 (EN 397 a EN 12492), ANSI Z89.1-2009 typ I triedy C, UIAA
  • obvod hlavy: 53 - 63 cm
  • hmotnosť: 340 g

 

Materiál: ABS, expandovaný polystyrén, nylon, polykarbonát, polyester s vysokou pevnosťou, polyetylén, (obsahuje Alveolen® spoločnosti Sekisui Alveo AG)

Parametre

Pohlavie Unisex
Hmotnosť 340 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber