Petzl Actik Core Hybrid red

Obj. číslo: 5840000094

Nabíjateľná, kompaktná čelovka Petzl Actik Core Hybrid disponuje viacnásobným svetlometom aj s červeným osvetlením. Využiteľná je pre outdoorové aktivity ako beh, turistika, horolezectvo.

viac info

Pôvodne 67,95 €

Ušetríte 5,45 € (-8 %)

62,50 €

Popis tovaru

Čelovka Petzl Actik Core Hybrid je dodávaná s akumulátorom nabíjateľným cez štandardný USB port. Je kompatibilná so štandardnými batériami bez adaptéra. Dva vzory lúčov (široký alebo zmiešaný) a niekoľko režimov osvetlenia spĺňajú požiadavky na vysokovýkonné osvetlenie (blízkosť/vzdialenosť videnia a rýchly pohyb) pri outdoorových aktivitách. Červená LEDka vám na pár krokov nasvieti terén tak, aby ste po vypnutí nestratili citlivosť oka pre videnie v šere. Červené svetlo zabraňuje oslepovaniu ostatných členov skupiny či okolia. Reflexná hlavová páska vám pomáha byť viditeľnými, keď ste osvetľovaný iným zdrojom. Pre prípad núdze je čelovka vybavená píšťalkou, umiestnenou na popruhu.

 

  • svetelný výkon: 350 lumenov
  • hmotnosť: 82 g
  • vzor lúča: široký alebo zmiešaný
  • energia: 1250 mAh Core nabíjateľný akumulátor (súčasť balenia)
  • kompatibilita batérií: alkalická, lítiová a Ni-MH -  3 batérie typu AAA (nie je súčasťou balenia)
  • certifikácia: CE
  • vodotesnosť: IP X4 (odolná voči poveternostným vplyvom)

 

Parametre

Maximálny výkon Od 301 a viac lm
Maximálny dosvit 95 m
Maximálna doba svietenia 2 h
Hmotnosť 82 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber