Súťaž so značkou Ortovox

Súťaž so značkou Ortovox

Zapoj sa do súťaže so značkou Ortovox a vyhraj! Súťažime o skvelé ceny...

Odfoťte sa oblečený v produkte Ortovox a zaveste svoju fotografiu na Instagram s hashtagom #ortovoxvsportrysy a tagom “sportrysy” alebo na Facebooku s hashtagom #ortovoxvsportrysy. 

Fotku s Ortovoxom si môžte urobiť kdekoľvek, ak už máte niečo kúpené. Ak nie, vyskúšajte si Ortovox v akejkoľvek našej predajni Sportrysy a odfoťte sa tam.

Žrebovanie súťaže sa uskutoční 28.2.2017. Výhercov uverejníme na webstránke sportrysy.sk a budeme ich kontaktovať cez Instagram alebo Facebook.

Hráme o skvelé ceny:

1.    cena - poukaz na nákup produktov Ortovox v hodnote 70 EUR
2.    cena - čiapka Ortovox
3.    cena - čiapka Ortovox


Podmienky súťaže so značkou Ortovox

Trvanie súťaže: 20.12.2016 - 27.02.2017

Podmienky súťaže:

na svoj Instagram súťažiaci zverejní fotografiu a označí ju hashtagom #ortovoxvsportrysy a tagom “sportrysy” alebo na Facebooku s hashtagom #ortovoxvsportrysy, sprístupní ju aj pre užívateľov, ktorých nemá vo Facebook „priateľoch“(túto akciu vykoná v nastaveniach fotografie preklikom na „public“) Pri zverejňovaní fotiek cez Facebook budú do súťaže zaradené len tie, ktoré sú verejne prístupné, čiže označené ikonou „public“. Zároveň je nutnosť zverejnenia fotografie v čase trvania súťaže. 

Počet fotografií zverejnených jedným súťažiacim nie je limitovaný. Čím viacej fotografií súťažiaci do súťaže akýmkoľvek z uvedených spôsobov zapojenia sa do súťaže pridá, tým väčšiu šancu má pri záverečnom žrebovaní. Do žrebovania nebudú zaradené dve a viac rovnakých fotografií, bez ohľadu na spôsob zapojenia sa do súťaže.

O výhry sa súťažiaci môže uchádzať len ak splní podmienky účasti v súťaži a zapojí sa do súťaže v súlade s pravidlami. Každý súťažiaci môže v súťaži získať len jednu výhru a to aj v prípade, že sa jeden súťažiaci zapojí do súťaže prostredníctvom viacerých Instagram alebo Facebook profilov. 

Žrebovanie súťaže sa uskutoční 28.2.2017. Výhercov uverejníme na webstránke sportrysy.sk a budeme ich kontaktovať cez Instagram alebo Facebook.

Marcový výber

Mohlo by vás zaujímať

20. február 2018

Report - Štrbské bežky 2018

V nedeľu 18. februára 2018 sa na Štrbskom Plese uskutočnil už piaty ročník verejných pretekov v behu na lyžiach. Podujatie každoročne podporujú svojou aktívnou účasťou hudobníci zo skupiny No Name.

13. február 2018

Štrbské bežky - verejné preteky v behu na lyžiach

Vychutnajte si profesionálne trate a príďte sa zabaviť a zapretekať si na verejné preteky v behu na lyžiach. Na Štrbskom Plese sa v nedeľu 18. februára uskutoční už piaty ročník podujatia Štrbské bežky.

Ďalšie články z magazínu

Vernostný program