Štrbský ski-alp race + test 2017

Štrbský ski-alp race + test 2017

Pozývame Vás testovať, športovať a zabávať sa v náhradnom termíne 28.1.2017 v sobotu na Štrbskom Plese. Športrysy pre Vás pripravili už tretí ročník zábavných pretekov spojených s testovaním skialpovej výstroje popredných svetových značiek.

Pozývame Vás testovať, športovať a zabávať sa na Štrbskom Plese...

Kedy?: 28.01.2017 od 9:00 hod.

Kde?:   Štrbské Pleso, sedačková lanovka "Solisko"

Testujeme skialpovú výstroj popredných svetových značiek ako Dynafit, La Sportiva, Scarpa, Movement, K2 - kompletný zoznam testovacej výstroje


Program:

  • 9:00 – 14:00 Testovanie výstroje

Testovanie výstroje bude prebiehať individuálne, pričom maximálna doba vypožičania jednej testovacej výstroje je 1 hodina. Za každú ďalšiu, aj začatú hodinu, si organizátor vyhradzuje právo účtovať požičovné 10 EUR/ hod. 

Na zapožičanie výstroje potrebujete 2 doklady totožnosti (napr. OP/vodičský/karta poistenca/pas) + záloha 10 EUR. Testovanie výstroje bude možné len na vlastné riziko. Odporúčame poistenie do hôr.

Registrácia na testovanie a preteky bude prebiehať v priestoroch koliby na začiatku turistického chodníka do mlynickej doliny. Na tom istom mieste sa budú požičiavať aj skialpové lyžiarky. 

  • 16:30 Veselé preteky – FUN race

Preteky budú štartovať pri sedačkovej lanovke "Solisko", odkiaľ sa bude pokračovať po vyznačenej trase na chatu pod Soliskom a následne do cieľa pri STAN bare. Pre účastníkov bude po pretekoch pripravený guláš v STAN bare a tombola na námestí MS 1970. 

Registrovať sa môžete zaslaním e-mailu na adresu obchod@sportrysy.sk v tvare (Preteky– meno účastníka, dátum narodenia, tel. číslo) prípadne na mieste pretekov. 

Názov  Fun Race - zábavný skialp pretek amatérov
Miesto Štrbské Pleso, 28.01.2017
Štart sedačková lanovka "Solisko"
Cieľ STAN bar
Prevýšenie 490 m
Organizátor Sportrysy.sk (Rysy Group, s. r. o.,Nám. sv.Egídia 33/77, 05801 Poprad ,zapísaná v OR Okr.súdu PO, Odd.Sro,vložka 11405/P)
Registrácia Emailom na obchod@sportrysy.sk (treba uviesť meno, priezvisko, dátum narodenia) alebo v mieste štartu 
Povinná výbava skialpinistická výstroj, čelovka + prilba, mobilný telefón, termo bunda + nohavice
Štartovné 10 Euro
V cene štartovné číslo, guláš, nápoj, tombola
Zdravotné zabezpečenie Tatranská Horská Služba, dobrovoľný zbor
Občerstvenie Afterpárty pri Stan Bare

Štartujúci sa zúčastňujú pretekov na vlastné riziko! Súťažná časť podujatia je určená pre účastníkov starších ako 18 rokov /prípadní mladší len s písomným súhlasom rodičov/.

  • od 19:00 Afterpárty

Od 18:00 After párty s DJ-om pri Stan Bare na Námestí MS 70, Štrbské Pleso.

  • 19:30 - 20:00 Tombola

Tombolu budeme žrebovať na after párty po vyhlásení výsledkov pretekov. 
Príďte sa zabaviť a zoznámiť s našimi novinkami! Najrýchlejší, najstarší, najmladší dámy/páni budú vecne aj morálne odmenení. Na ostatných sa možno usmeje šťastie v tombole. Tešíme sa na Vás!  

Tím Sportrysy.sk

Októbrový výber

Mohlo by vás zaujímať

5. september 2018

Memoriál Jozefa Psotku 2018

Memoriál je venovaný pamiatke slovenských horolezcov - obetiam Mount Everestu. Jozef Psotka spolu s Ang Ritom a Zolom Demjánom po prelezení južného piliera vystúpil 17.10.1984 na vrchol Mount Everestu. Zahynul pri zostupe z južného sedla.

Ďalšie články z magazínu