O značke Crocs

O značke Crocs

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom.

CROCS™  je označenie pre americkú značku relaxačnej obuvi, ktorá je charakteristická svojím nezameniteľným dizajnom a  farbami. Prvotný nápad vznikol počas dovolenky partie troch amerických jachtárov v Karibiku. CROCS™ boli pôvodne určené ako obuv pre jachtárov, pretože spĺňali všetky predpoklady ideálnej obuvi na loď. Nešmýkalo sa v nich, boli ľahké, nezanechávali šmuhy na podlahe a boli odolné voči agresívnej morskej vode. Po prvýkrát boli predstavené v roku 2002 na výstave lodí na Floride. Zožali veľký úspech, keď sa v priebehu pár dní predalo niekoľko tisíc párov.

CROCS™ sú ľahké, pohodlné, imidžové a funkčné topánky vyrobené z patentovanej extrudovanej živice Croslite™. Nie je to umelá hmota a ani guma! Jedná sa o prirodzene antibakteriálny materiál, ktorý vyniká tiež schopnosťou absorbovať otrasy počas chôdze. Sú všestranne využiteľné a veľmi ľahko sa udržiavajú. Stačí ich opláchnuť čistou vodou a mydlom alebo použiť špeciálnu čistiacu špongiu Crocs Butter. Sú vhodné pre akúkoľvek vekovú kategóriu.

Okrem klasických “krokodíliek“, ktoré sa volajú Cayman, sú v ponuke desiatky ďalších modelov na každé ročné obdobie a do každého počasia. Každý rok pribúdajú stále nové. V pánskej kolekcii nechýbajú trebárs mokasíny, v dámskej kolekcii niekoľko modelov baleríniek, či sandálov na vyššej platforme. Detská kolekcia ponúka topánočky s obrázkami obľúbených kreslených postavičiek. Ako detská obuv sa však nehodia na celodenné nosenie. CROCS™ je aj pracovná obuv vyrobená špeciálne pre jednotlivé odvetvia, napríklad gastronómiu, či zdravotníctvo.

A pre extra náročných fanúšikov “kroksiek“ sú v ponuke aj ozdôbky Jibbitz™ s motívmi rôznych komiksových postavičiek či zvieratiek, ktoré “bavia“ malých i veľkých.....stačí si len vybrať.

 

 

Jaroslava Filasová
SPORTRYSY TÍM

Januárový výber

Mohlo by vás zaujímať

14. december 2018

5. Štrbský skialp race + test 2019

Pozývame Vás na 5.Štrbský skialp race + test 2019 , ktorý je túto sezónu doplnený o Slovenský pohár v skialpovom šprinte. Sportrysy spolu s generálnym sponzorom Sport2000 pre Vás pripravili  testovanie skialpovej výstroje popredných svetových značiek spolu s lavínovými kurzami a večerným amatérskym pretekom Vertical.

12. december 2018

Zapoj sa do sútaže ODFOŤ SA S ATOMICOM A VYHRAJ !

Chceme vidieť tvoj ATOMIC ! Odfoť sa so svojimi lyžami, alebo produktom ATOMIC, ktorý doma nájdeš, staň sa našim fanúšikom na Facebooku, hoď nám fotku do komentára a jedna zo skvelých cien bude tvoja! 

Ďalšie články z magazínu

KURZY MOUNTAIN ADDICTION