K2 Spring Session aj túto sezónu

K2 Spring Session aj túto sezónu

K2 Spring Session na Štrbskom Plese oslávi tento rok svoje 7. narodeniny. Túto sezónu bude táto tradičná akcia trochu špecifická. Vďaka výdatnej snehovej nádielke na konci sezóny sa akcia uskutoční trochu neskôr než zvyčajne. Bude sa konať v sobotu 25. apríla 2015. Pozrite si program!

K2 Spring Session veľmi predstavovať netreba, táto akcia je už povestnou rozlúčkou so snowboardovou sezónou, možnosťou stretnúť kamošov z celého Slovenska a skvele si zajazdiť v poslednom snowparku na Slovensku.

Program

Pripravených bude množstvo jibbových prekážok rôzneho druhu a veľosti a takisto jedna platforma so skokmi.

Počas dňa bude na svahu hrať príjemná hudba, k dispozícií bude grill a takisto čapované pivo. To všetko priamo na svahu! Účastníci si takisto budú môcť počas dňa vyskúšať balance boardy rôznych parametrov a v prípade záujmu si ich aj hneď zakúpiť. Od 09:00 bude spustená lanovka a malý vlek, jazdiť sa bude formou „Jam Session“. Na konci dňa sa uskutoční „best trik“ na vybranej prekážke.

Registrácia

Registrácia bude prebiehať v priestoroch terasy reštaurácie Slalom v sobotu od 8:30 na vyznačenom mieste. Poplatok za registráciu je 5 eur, tento poplatok sa bude platiť jednorázovo, pričom každému registrovanému účastníkovi vzniká možnosť kúpy zľavneného skipasu v hodnote 7 eur na jeden deň. K registrácií dostane každý účastník energy drink, vstup na after party zadarmo a lístok na tombolu.

Jazdenie v parku počas celého víkendu je na vlastné riziko, bez možnosti vymáhania finančného alebo iného odškodnenia.

Ubytovanie

Tak ako po milulé roky, ubytovanie je primárne rezervované v turistickej ubytovni Hospodka. Kapacita je približne 70-80 miest, toto ubytko je z dostupných ubytovacích destinácií najbližšie k snowparku. Ďalšou alternatívou na ubytovanie je penzión Litvor, ktorý sa nachádza pri malom štrbskom plese neďaleko hotela Baník.

SHB - turistická ubytovňa „Hospodka“: cena na jednu noc 16 eur, kontakt: ubytovanie@shb.sk alebo 0905 214 033, www.shb.sk

Penzion Litvor: cena na jednu noc je 13 eur, kontakt: litvor@litvor.sk alebo  0902 891 411, www.litvor.sk

pri rezervácií je nutné spomenúť, že ide o ubytovanie v rámci K2 Spring Session, aby bola zľava platná !!!

Partneri akcie

Športrysy Poprad (www.sportrysy.sk), Points.sk (www.k2sports.sk), K2 snowboarding, K2 Skis, , One Enegry Drink, Boardlife.sk, Mizu, Studio BLP, Boardmag.cz, Plesnivec bar&disco, Litvor, www.vt.sk

Organizátori

Marek Rolko, t.c: 0944 662 118, email: rolkoma@gmail.com

Róbert Kičin, t.c 0948 468 747, email: robert.kicin@k2sports.sk

Organizátor si vyhradzuje prednostné právo na zmenu pravidiel a priebehu konania akcie K2 Spring Session 2014.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte organizátorov alebo nám zavolajte na telefónne číslo 052/772 32 52.

Tím Sportrysy.sk a k2sports.sk

Októbrový výber

Mohlo by vás zaujímať

5. september 2018

Memoriál Jozefa Psotku 2018

Memoriál je venovaný pamiatke slovenských horolezcov - obetiam Mount Everestu. Jozef Psotka spolu s Ang Ritom a Zolom Demjánom po prelezení južného piliera vystúpil 17.10.1984 na vrchol Mount Everestu. Zahynul pri zostupe z južného sedla.

Ďalšie články z magazínu