Craftovník - súťaž o funkčné tričká CRAFT

Craftovník - súťaž o funkčné tričká CRAFT

Legendárna švédska značka Craft pripravila v spolupráci s obchodom SPORTRYSY netradičnú akciu. Zapojiť sa môže každý a Vašou jedinou úlohou bude nájsť vzácny strom „Craftovník“.

 

Craftovník „SPORTRYSY”
Pred mnohými rokmi, ešte v minulom tisícročí, sa podarilo z ďalekej Škandinávie získať medzi semenami Craftovníka aj špeciálnu odrodu s istou podmienkou. Aby sa zasadila v podobne drsných severských podmienkach, lebo len tam môže prežiť a priniesť svoje plody. Po dlhom hľadaní sa našlo vhodné miesto na úpätí divokých a vysokých hôr, pod Vysokými Tatrami a semeno tejto odrody bolo nazvané Craftovník Tatranský (Craftus Tatricus).
Našťastie bolo miesto zvolené správne, strom vzišiel a čoskoro bude plodiť nevídanú úrodu - 40 funkčných tričiek CRAFT.
Každý deň v tomto týždni ti zverejníme jednu informáciu, ktorá ti pomôže v pátraní po mieste a čase zberu jeho čarovných plodov. 
Presvedč sa, že rozprávanie o Craftovníku nie je len legenda...Stretneme sa v sobotu (7.10.2017) medzi 9:00 - 9:30 v predajni SPORTRYSY pri Obi

Sledujte náš FACEBOOK celý týždeň.

Aprílový výber

Mohlo by vás zaujímať

20. február 2018

Report - Štrbské bežky 2018

V nedeľu 18. februára 2018 sa na Štrbskom Plese uskutočnil už piaty ročník verejných pretekov v behu na lyžiach. Podujatie každoročne podporujú svojou aktívnou účasťou hudobníci zo skupiny No Name.

Ďalšie články z magazínu

Vernostný program