Craftovník - súťaž o funkčné tričká CRAFT

Craftovník - súťaž o funkčné tričká CRAFT

Legendárna švédska značka Craft pripravila v spolupráci s obchodom SPORTRYSY netradičnú akciu. Zapojiť sa môže každý a Vašou jedinou úlohou bude nájsť vzácny strom „Craftovník“.

 

Craftovník „SPORTRYSY”
Pred mnohými rokmi, ešte v minulom tisícročí, sa podarilo z ďalekej Škandinávie získať medzi semenami Craftovníka aj špeciálnu odrodu s istou podmienkou. Aby sa zasadila v podobne drsných severských podmienkach, lebo len tam môže prežiť a priniesť svoje plody. Po dlhom hľadaní sa našlo vhodné miesto na úpätí divokých a vysokých hôr, pod Vysokými Tatrami a semeno tejto odrody bolo nazvané Craftovník Tatranský (Craftus Tatricus).
Našťastie bolo miesto zvolené správne, strom vzišiel a čoskoro bude plodiť nevídanú úrodu - 40 funkčných tričiek CRAFT.
Každý deň v tomto týždni ti zverejníme jednu informáciu, ktorá ti pomôže v pátraní po mieste a čase zberu jeho čarovných plodov. 
Presvedč sa, že rozprávanie o Craftovníku nie je len legenda...Stretneme sa v sobotu (7.10.2017) medzi 9:00 - 9:30 v predajni SPORTRYSY pri Obi

Sledujte náš FACEBOOK celý týždeň.

Septembrový výber

Mohlo by vás zaujímať

5. september 2018

Memoriál Jozefa Psotku 2018

Memoriál je venovaný pamiatke slovenských horolezcov - obetiam Mount Everestu. Jozef Psotka spolu s Ang Ritom a Zolom Demjánom po prelezení južného piliera vystúpil 17.10.1984 na vrchol Mount Everestu. Zahynul pri zostupe z južného sedla.

Ďalšie články z magazínu