Bežecký mesiac v Sportrysy

Bežecký mesiac v Sportrysy

Jar sa nesie v znamení behu. Behajú mladí i starší, jednoducho všetci. Maximálne tomu fandíme! A čo viac, máj a jún sme vyhlásili mesiacmi behu! Špeciálne akcie na bežecký tovar, súťaže, testovačky či zaujímavé rozhovory. Máte sa ozaj na čo tešiť! 

Pekne postupne. Nechcete predsa vedieť všetko hneď na začiatku. To by nebolo potom už žiadne prekvapenie. A my prekvapenia doslova milujeme. Na čo sa teda môžete tešiť?

Akcie na bežecké vybavenie

zľava na craft -20%

V období od 17.5 až do 26.6. budete mať možnosť objednať si v našom eshope obľúbené bežecké produkty v super podmienkach. Každý týždeň vyberieme iné produkty. Preto, ak niečo objavíte, neváhajte. Týždňová akcia potrvá vždy od pondelka do nedele. Tento týždeň začíname so značkou Craft v super akcii ­20%. A naviac, ku každej objednávke bežeckého vybavenia, dostanete od nás špeciálny darček ­ 25% zľavu na nákup audiokníh na webe audioteka.sk.

Súťaže

Milujeme súťaže! A tak sme si povedali: prečo len jedna súťaž, keď ich môže byť rovno 7? Áno, čítate správne. Máte šancu 7krát vyhrať rôzne športové vecičky! Hlavná súťaž začína na Facebooku už tento týždeň a potrvá až takmer do konca Bežeckého mesiaca, teda do piatka 24.6. do polnoci. Prečo do piatka? Pretože v sobotu 25.6. sa koná Beh na Zelené pleso, ktorého sa týka súťažná otázka. Zvyšných 6 súťaží máme rozdelených opäť po týždňoch. Súťažíme na Facebooku. Sledujte náš profil Sportrysy a budete vždy včas informovaní :­)

Zaujímavé rozhovory

Patrícia Gánovská ­Puklová

Tento týždeň pre vás máme ešte jeden špeciálny darček. Spúštame zbrusu nový outdoorový blog. Cestovanie, turistka a beh. To sú hlavné témy, ktoré budú dominovať. Môžete sa tešiť na rozhovory s bežeckými osobnosťami ako je  Matúš Vnenčák, ultrabežec a organizátor pretekov Tatranská šelma, či s tatrankou Patríciou Gánovskou­ Puklovou, ktorá si zabehla pred 2 rokmi slávny Bostonský maratón a dnes 7 mesiacov po pôrode syna Tea už opäť vrcholovo behá a zbiera jedno víťazstvo za druhým.

 

Testovačky bežeckých topánok aj priamo na pretekoch.

Čítate správne. 28.5. sa uskutoční 1.ročník akcie Beh v Raji pod taktovkou organizátorov známej Dobšinskej desiatky. Beží sa 8 km po asfalte od Dobšinskej ľadovej jaskyne smer Stratená a späť. Preteky si môžete odbehnúť v špičkových cestných bežeckých topánkach On, ktoré si budete môcť v našom stánku na štarte požičať a otestovať si ich "priamo v akcii". Okrem pretekov budú testovacie bežecké topánky On k dispozícii nostop počas celého bežeckého mesiaca v našej predajni Sportrysy­ OC Storeland v Poprade pri Obi. Navyše, od 11.6. od 26.6. k nim pribudnú tiež testovacie ultraľahké trailové bežecké topánky od značky Dynafit. Príďte! Testovanie je zdarma a priamo za predajňou je cyklochodník do Svitu, ideálny na testovacie prebehnutie :­)Ďalším skvelým pretekom, ktorý sme už spomínali vyššie v súvislosti so súťažou, je trailový Beh na Zelené pleso. Tam bude možné taktiež vyskúšať bežecké trailové topánky od Dynafiitu. 

 

Partneri akcie Bežecký mesiac:

DynafitFinclub.sk, Audiotéka.sk

Februárový výber

Mohlo by vás zaujímať

20. február 2018

Report - Štrbské bežky 2018

V nedeľu 18. februára 2018 sa na Štrbskom Plese uskutočnil už piaty ročník verejných pretekov v behu na lyžiach. Podujatie každoročne podporujú svojou aktívnou účasťou hudobníci zo skupiny No Name.

13. február 2018

Štrbské bežky - verejné preteky v behu na lyžiach

Vychutnajte si profesionálne trate a príďte sa zabaviť a zapretekať si na verejné preteky v behu na lyžiach. Na Štrbskom Plese sa v nedeľu 18. februára uskutoční už piaty ročník podujatia Štrbské bežky.

Ďalšie články z magazínu

Gerlach ako darček