Beh na Chatu pri Zelenom plese 2018 - vyhodnotenie

Beh na Chatu pri Zelenom plese 2018 - vyhodnotenie

V sobotu 9.6.2018 sme boli svedkami jednej z TOP trailových bežeckých akcií sezóny - Behu na  Chatu pri Zelenom plese.

Počas pretekov panovala skvelá atmosféra a krásne slnečné počasie, ktoré sa po pretekoch radikálne zmenilo. Chodník na chatu sa zmenil na rozbúrený potok a voda sa v neuveriteľných množstvách liala aj z okolitých štítov. Všetci sa však v poriadku dostali domov a preteky dopadli opäť na výbornú. Na štart už trinásteho ročníka sa postavilo 312 pretekárov v 12 kategóriách.

Výsledky

Medzi mužmi dominoval Miroslav Vanko z tímu Dom srdca Martin s časom 37:54, ženskú kategóriu vyhrala Michaela Kucháriková  z tímu AC Kriváň Liptovský Mikuláš s časom 46:04. 

 

Víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník!

Tím Športrysy

Februárový výber

Mohlo by vás zaujímať

12. február 2019

Novinky bežeckej obuvi HOKA ONE ONE

Dni sa pomaličky ale isto predlžujú, a slnko hreje každým dňom čoraz viac. To je znak, že sa do našich končín pomaly, ale isto blíži jar. S blížiacim sa príchodom jari by sme vám chceli predstaviť inovovanú kolekciu bežeckej obuvi HOKA ONE ONE, ktorá má už nejaký ten rok stále miesto v ponuke našich predajní a e-shopu.

14. december 2018

5. Štrbský skialp race + test 2019

Pozývame Vás na 5.Štrbský skialp race + test 2019 , ktorý je túto sezónu doplnený o Slovenský pohár v skialpovom šprinte. Sportrysy spolu s generálnym sponzorom Sport2000 pre Vás pripravili  testovanie skialpovej výstroje popredných svetových značiek spolu s lavínovými kurzami a večerným amatérskym pretekom Vertical.

Ďalšie články z magazínu

KURZY MOUNTAIN ADDICTION