Ortovox 150 Merino Cool SS W Clean aqua

Obj. číslo: 5530000062

Dámske funkčné tričko Ortovox Cool SS W Clean vďaka kombinácii prírodných vlákien, najjemnejšej merino vlny a Tencel® vlákien, udrží správnu teplotu vášho tela nezávisle od toho, ako rýchlo sa budete pohybovať. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 79,95 €

Ušetríte 6,40 € (-8 %)

73,55 €

Popis tovaru

Dámske funkčné tričko z prírodných vlákien Ortovox Cool SS W Clean je vyrobené z mäkkej merino vlny a tkaniny Tencel®, ktorá skvelé chladí v letných dňoch. Vďaka použitiu  tejto špeciálnej kombinácie materiálov sú dosiahnuté maximálne funkčné vlastnosti ako výborný odvod potu, rýchle schnutie, výborná termoregulácia a antibakteriálne účinky. Funkčné oblečenie Merino Cool od značky Ortovox oceníte hlavne počas letných športových aktivít, na horách alebo pri potulkách svetom. 

 

  • neutralizácia zápachu
  • prirodzená termoregulácia
  • výborný odvod potu
  • ekologický materiál z prírodných zdrojov
  • antibakteriálne vlastnosti
  • jednoduchá údržba
  • 150 g/m²

 

Materiál: 50% čistá Merino vlna, 50% Lyocell (Tencel®)

100% Merino vlny z tejto kolekcie pochádza z austrálskeho ostrova Tasmánia, kde je získavaná etickou a ekologickou cestou. Vlna z tohto prírodného raja je vysoko kvalitná, tenká (18 mikrónov pri Ortovoxe) a odolná voči roztrhnutiu. Veľkú časť svojho pracovného času venujú miestni farmári zabezpečeniu udržateľného hospodárenia v poľnohospodárskych podnikoch a zabezpečeniu dobrých podmienok pre zvieratá.

Parametre

Pohlavie Dámske
Materiál Merino vlna
Špecifikácia materiálu 50% merino vlna, 50% Tencel

Výrobca (Ortovox)

Značka Ortovox začala písať svoje začiatky v roku 1976, kedy Gerald Kampel založil inštitút pre metrologické zariadenia a priemyselnú automatizáciu. V roku 1980 Gerald vyvinul prvý dvojfrekvenčný vysielač Ortovox F2 na vyhľadávanie obetí lavín. V roku 1985 vyvinul snežný batoh a snežnú lopatku, ktoré sú funkčné a používané až dodnes, čo svedčí o vysokej kvalite týchto produktov.

Dnes značka Ortovox zahŕňa širokú škálu lavínovej výstroje, snežného oblečenia, doplnkov a iného športového oblečenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber