Ortovox 150 Merino Cool SS M Mountain absolute green

Obj. číslo: 5530000064

Pánske funkčné tričko Merino Cool Short Sleeve W z merino vlny a Tencel® vlákien je vhodné na turistiku, cestovanie alebo iné aktivity v prírode. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 79,95 €

Ušetríte 20,05 € (-25 %)

59,90 €

Popis tovaru

Pánske funkčné tričko z prírodných vlákien Ortovox Cool SS M Mountain je vyrobené z mäkkej merino vlny a tkaniny Tencel®, ktorá skvelé chladí v letných dňoch. Vďaka použitiu  tejto špeciálnej kombinácie materiálov sú dosiahnuté maximálne funkčné vlastnosti ako výborný odvod potu, rýchle schnutie, výborná termoregulácia a antibakteriálne účinky. Funkčné oblečenie Merino Cool od značky Ortovox oceníte hlavne počas letných športových aktivít, na horách alebo pri potulkách svetom. 

 

  • produkt šetrný k životnému prostrediu
  • Tencel® vlákna pre prirodzené chladenie
  • zastúpenie merina: 150g
  • prirodzená termoregulácia
  • výborný odvod potu
  • antibakteriálne vlastnosti
  • jednoduchá údržba

 

Materiál: 50% čistá Merino vlna, 50% Lyocell (Tencel®)

100% Merino vlny z tejto kolekcie pochádza z austrálskeho ostrova Tasmánia, kde je získavaná etickou a ekologickou cestou. Vlna z tohto prírodného raja je vysoko kvalitná, tenká (18 mikrónov pri Ortovoxe) a odolná voči roztrhnutiu. Veľkú časť svojho pracovného času venujú miestni farmári zabezpečeniu udržateľného hospodárenia v poľnohospodárskych podnikoch a zabezpečeniu dobrých podmienok pre zvieratá.

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (Ortovox)

Značka Ortovox začala písať svoje začiatky v roku 1976, kedy Gerald Kampel založil inštitút pre metrologické zariadenia a priemyselnú automatizáciu. V roku 1980 Gerald vyvinul prvý dvojfrekvenčný vysielač Ortovox F2 na vyhľadávanie obetí lavín. V roku 1985 vyvinul snežný batoh a snežnú lopatku, ktoré sú funkčné a používané až dodnes, čo svedčí o vysokej kvalite týchto produktov.

Dnes značka Ortovox zahŕňa širokú škálu lavínovej výstroje, snežného oblečenia, doplnkov a iného športového oblečenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Septembrový výber