Ortovox 150 Cool Clean T-shirt M eco blue

Obj. číslo: 5530000168

Pánske funkčné tričko Ortovox Merino Cool SS M Clean vďaka kombinácii prírodných vlákien, najjemnejšej merino vlny a Tencel® vlákien, udrží správnu teplotu  tela nezávisle od toho, ako rýchlo sa pohybujete. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 74,95 €

Ušetríte 6,00 € (-8 %)

68,95 €

Popis tovaru

Pánske funkčné tričko z prírodných vlákien Ortovox Merino Cool SS M Clean sa aktívne prispôsobuje teplote tela a ochladzuje ho aj pri náročnej aktivite. Princípom fungovania je vyvážená kombinácia najjemnejšej merino vlny a Tencel® vlákien. Tencel® vlákna, totižto, vynikajú plochým povrchom, svojou prirodzenou vlhkosťou a chladením na báze odparovania, ktoré je založené čisto na ich prírodnej báze bez pridania chemikálií.

 

  • produkt šetrný k životnému prostrediu
  • Tencel® vlákna pre prirodzené chladenie
  • zastúpenie merina: 150g
  • prirodzená termoregulácia
  • výborný odvod potu
  • antibakteriálne vlastnosti
  • jednoduchá údržba

 

Materiál: 52% čistá Merino vlna, 48% Lyocell (Tencel®)

 

100% Merino vlny z tejto kolekcie pochádza z austrálskeho ostrova Tasmánia, kde je získavaná etickou a ekologickou cestou. Vlna z tohto prírodného raja je vysoko kvalitná, tenká (18 mikrónov pri Ortovoxe) a odolná voči roztrhnutiu. Veľkú časť svojho pracovného času venujú miestni farmári zabezpečeniu udržateľného hospodárenia v poľnohospodárskych podnikoch a zabezpečeniu dobrých podmienok pre zvieratá.

Parametre

Pohlavie Pánske
Materiál Merino vlna
Špecifikácia materiálu 52% merino vlna, 48% Tencel
Použitie Turistika, beh, bežné nosenie

Výrobca (Ortovox)

Značka Ortovox začala písať svoje začiatky v roku 1976, kedy Gerald Kampel založil inštitút pre metrologické zariadenia a priemyselnú automatizáciu. V roku 1980 Gerald vyvinul prvý dvojfrekvenčný vysielač Ortovox F2 na vyhľadávanie obetí lavín. V roku 1985 vyvinul snežný batoh a snežnú lopatku, ktoré sú funkčné a používané až dodnes, čo svedčí o vysokej kvalite týchto produktov.

Dnes značka Ortovox zahŕňa širokú škálu lavínovej výstroje, snežného oblečenia, doplnkov a iného športového oblečenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber