On Cloudracer M silver/lime

Obj. číslo: 5610000006

Pánske pretekárske topánky značky On Cloudracer pre bežcov milujúcich rýchlosť na ceste i v miernom teréne. Vhodný na tréningy aj na preteky na tvrdom povrchu v tempe 4 min/km.

viac info

Pôvodne 138,95 €

Ušetríte 29,05 € (-20 %)

109,90 €

Popis tovaru

Pánske topánky On Cloudracer sú tým pravým pre konkurenčných pretekárov alebo dobre vycvičených bežcov, ktorý milujú rýchlosť na ceste i spevnených povrchoch. Topánky majú rýchlostný dizajn, ktorý podporuje nohu a dodáva citlivú, dynamická jazdu a to všetko za minimálnej hmotnosti. Navyše topánky majú výborné tlmenie nárazov vďaka technológií CloudTec® na podrážke, ktorá vám dá neuveriteľne hladký a pružný chod. Pri behu si užijete ľahký a nízky dizajn, ktorý je ideálny pri naberaní rýchlosti. Na podrážke sa nachádza 18 gumových prvkov s hrúbkou 5 mm, ktoré ponúkajú vysokú odolnosť voči oderu a sklzu a majú vyššiu priľnavosť na ceste.

 

  • extrémne tenká EVA medzipodrážka - je vysoko citlivá a podporuje dynamickú jazdu a zároveň poskytuje dlhšiu životnosť a výkon
  • horné pásik - držia nohy v problémových miestach s minimálnou hmotnosťou
  • speedboard - spojenie funkčnej vrstvy a tenkej vrstvy  s minimálnou hmotnosťou a maximálnym výkonom
  • proprioception-pad nad stielkou - stimuluje nohu a oddiaľuje únavu
  • heel popruhy - poskytujú pohodlie
  • ľahké a flexibilné šnúrky - pre presné nastavenie

Váha: 230g (veľkosť UK8,5)

Materiál: vrchný materiál s ľahkého mikrovlákna

 

Chcete získať zľavu 8%? Zaregistrujte sa a obuv On si môžete objednať za lepšiu cenu! Zľava Vám bude odrátaná po vykonaní objednávky. 

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Mikrovlákno
Podrážka CloudTec®

Výrobca (On)

On je mladá športová švajčiarska firma z Zürichu s jednoduchým poslaním. Tím športových vedcov a špičkového triatlonistu Olivier Bernharda ( Majster sveta v triatlone a šesťnásobný víťaz Ironman ) sa snaží povýšiť beh na šport , ktorý je nielen zdravý, ale aj zábavný. Bežecká obuv On už získala prestížne ocenenie ISPO Brand New Award 2010 za inováciu v športe. Od vtedy dostala už ďalší rad technologických ocenení a aj cien za dizajn po celom svete. Jedno z posledných ocenení bola Švajčiarska cena za dizajn, ktorú dostala značka On v novembri 2013. Pretekový model CloudRacer sa stal jedným z najúspešnejších modelov na medzinárodnej triathlonovej scéne za posledné dva roky. On CloudRacer bol v Mníchove, na výstave ISPO 2013, uznaný ako najlepšia preteková obuv v konkurencii všetkých svetových značiek. Používajú ho nielen triatlonisti, ale aj špičkoví bežci, špecializujúci sa na maratón a iné cestné behy.

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber