On Cloudflash M neon/white

Obj. číslo: 5610000038

Pánske On Cloudflash sú doteraz najrýchlejšími topánkami na spevnené povrchy od On. Sú perfektnou voľbou na preteky.

viac info

199,95 €

Popis tovaru

Pánske cestné bežecké topánky On Cloudflash vhodné pre bežcov, ktorí si idú po zlato. Obuv prichádza s technológiou CloudTec® - 14 pružných „obláčikov“ na podrážke, ktoré spolu so špeciálnou konštrukciou celej podrážky absorbujú energiu z nárazu, ktorú potom vracajú aj s úrokmi pri odraze a tak posúvajú bežca nad limity. Topánky sú aj veľmi pohodlné a ultraľahké. Bežíte v nich s pocitom, akoby ste na chodidlách takmer nič nemali, pričom vďaka kvalitnému odpruženiu necítite tvrdý povrch cesty.

 

  • zvršok: syntetika, priedušný meshový materiál
  • ultraľahká, vhodná na preteky
  • CloudTec® - kombinácia mäkkého dopadu a efektívneho odrazu – behanie, skákanie, chôdza, mestský šprint
  • medzipodrážka Speedboard poskytuje návratnosť energie a torznú tuhosť
  • perforovaný jazyk
  • povrch: spevnený - cesta
  • sklon: 5mm
  • nášľap: neutrálny
  • hmotnosť: 220g (UK 8)

 

Chcete získať zľavu 8%? Zaregistrujte sa a obuv On si môžete objednať za lepšiu cenu! Zľava Vám bude odrátaná po vykonaní objednávky.

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Synetika
Podrážka CloudTec®

Výrobca (On)

On je mladá športová švajčiarska firma z Zürichu s jednoduchým poslaním. Tím športových vedcov a špičkového triatlonistu Olivier Bernharda ( Majster sveta v triatlone a šesťnásobný víťaz Ironman ) sa snaží povýšiť beh na šport , ktorý je nielen zdravý, ale aj zábavný. Bežecká obuv On už získala prestížne ocenenie ISPO Brand New Award 2010 za inováciu v športe. Od vtedy dostala už ďalší rad technologických ocenení a aj cien za dizajn po celom svete. Jedno z posledných ocenení bola Švajčiarska cena za dizajn, ktorú dostala značka On v novembri 2013. Pretekový model CloudRacer sa stal jedným z najúspešnejších modelov na medzinárodnej triathlonovej scéne za posledné dva roky. On CloudRacer bol v Mníchove, na výstave ISPO 2013, uznaný ako najlepšia preteková obuv v konkurencii všetkých svetových značiek. Používajú ho nielen triatlonisti, ale aj špičkoví bežci, špecializujúci sa na maratón a iné cestné behy.

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber