Ocún Mánia Shorts Men marsalla red

Obj. číslo: 5640000024

Pánske ultraľahké krátke nohavice Ocún Mánia Shorts Men sú vhodné na lezeckú stenu aj aktívny pohyb v horách, najmä v teplejšom období.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 4,00 € (-8 %)

45,95 €

Popis tovaru

Tento model je kratšou obdobou populárnych nohavíc Ocún Mánia Shorts Men, ktorý je rovnako ušitý z príjemného materiálu s bavlneným vzhľadom a rýchloschnúcou úpravou. Technický materiál poskytuje vysoký stupeň funkčnosti . Medzi ďalšie prednosti patrí určite nekrčivosť, vysoká pružnosť a priedušnosť, tvarová stálosť a protižmolkovacia úprava. 

 

  • elastický lem v páse
  • 2 predné a 2 zadné dobre dostupné vrecká
  • bočné vrecko na kefku
  • vhodné pre boulderistov a športových lezcov
  • hmotnosť (L): 205g

Materiál: 93% Nylon, 7% Spandex

Parametre

Pohlavie Pánske
Materiál Syntetika
Špecifikácia materiálu 93% Nylon, 7% Spandex

Výrobca (Ocún)

Cesta značky OCÚN, ktorej názov vychádza z pieskovcových veží Českého raja, začala pred viac ako dvadsiatimi piatimi rokmi, v malej dielni, odkiaľ sa spoločnosť, vďaka svojej vášni k lezeniu a snahe po neustálom zlepšovaní sa , prepracovala až k firme, ktorá si získala rešpekt lezcov po celom svete.

Na základe vlastných ciest, skúseností kamarátov a miestnych lezcov, prichádza zakladateľ Pavel Hendrych so špeciálnym dizajnom lezeckých topánok, postupne sú vylepšované funkčné prvky lezeckého vybavenia, a súčasne i lezeckého oblečenia. V spolupráci s koncovými užívateľmi a profesionálmi je vytvorená profesionálna rada lezeckých produktov, ktorej inovácie zvyšujú predovšetkým ich bezpečnosť, odolnosť a komfort. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber