Nalgene WM 1 L

Obj. číslo: 5254005

Nalgene WM 1L je fľaša určená pre každodenné použitie. Fľaša je vysoko odolná voči poškodeniu alebo rozbitiu, vďaka použitému materiálu (lexan-polycarbonát).

viac info

Pôvodne 10,95 €

Ušetríte 0,90 € (-8 %)

10,05 €

Popis tovaru

Fľaša Nalgene WM 1L neobsahuje BPA, a je určená pre každodenné použitie! Použitý materiál (lexan-polycarbonát) je vysoko odolný voči poškodeniu alebo rozbitiu. Nezanecháva zápach ani chuť. Výhodou je aj široké hrdlo, čím sa fľaša jednoducho plní a umýva. Vďaka mierke na boku je vhodná aj na miešanie energetických nápojov pre športovcov. Používaním týchto fliaš znižujete používanie klasických jednorázových PET fliaš, čím chránite prírodu. Môže sa umývať aj v umývačke riadu. K dispozícii v rôznych farbách (napíšte do poznámky, o akú farbu máte záujem!)

 

 

  • šírka hrdla: 63 mm
  • objem: 1000 ml
  • rôzne farebné variácie (odporúčame si pred objednaním overiť dostupnosť farebnej variácie)

Parametre

Objem 1 l

Výrobca (Nalgene)

Nalgene je americký výrobca boxov a fliaš Nalgene. História značky sa datuje od roku 1949, keď chemik Emanuel Goldberg vynašiel plastový držiak pipety. Postupne začal produkovať dózy na laboratórne skladovanie, odstredivé fľaše a filtračné jednotky z kvalitného polyetylénu. Postupne si vedci začali tieto fľaše brávať so sebou na výlety - a tak sa z fliaš Nalgene stal hit.

Dnes fľaše Nalgene poskytujú ideálnu voľbu na outdoorové aktivity z extrémne odolného materiálu bez škodlivých BPA plastov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber