MSR Whisperlite International V2 Stove Combo

Obj. číslo: 5090000012

Multipalivový varič MSR Whisperlite International patrí k jedným z najvšestrannejších varičov od firmy MSR.

viac info

Pôvodne 129,95 €

Ušetríte 10,40 € (-8 %)

119,55 €

Popis tovaru

Jeden z najvšestrannejších varičov od značky MSR je MSR Whisperlite International bol navrhnutý na základe 20 ročných skúsenosti a spätných väzieb. Každá noha je vyrobená z jedného kusu lisovanej nerezovej ocele, čo zvyšuje stabilitu a zjednodušuje údržbu. Vďaka technickým vylepšeniam bude MSR Whisperlite International varič tou najlepšou voľbou.

 

  • Kompaktný varič s fľašov na palivo
  • ľahký a stabilný, nôžky z lisovanej nerezovej ocele
  • palivo: biely plyn, petrolej a beolovnaté auto palivo

Parametre

Druh ventilu Šrubovací
Palivo Benzín, plyn

Výrobca (MSR)

V roku 1969 inžinier zo Seattle a celoživotný horolezec Larry Penberthy vytvoril Mountain Safety Research ako jednokomorovú krížovú výpravu zameranú na zlepšenie bezpečnostnej horolezeckej technicky.

Myšlienka, že lepšie, bezpečnejšie a spoľahlivejšie vybavenie je kľúčom k odomknutiu väčších dobrodružstiev pomohla k vyvinutiu priekupníckej outdoorovej spoločnosti, ktorej inovácie spôsobili revolúciu v spôsobe, akým ľudia žijú vo svete vonku. 

Dnes je úzko prepojení tím, ktorý je stále posadnutý navrhovaním najspoľahlivejších a najvýkonnejších zariadení, s využitím poznatkov v oblasti inžinierstva a vedy, aby sa našli lepšie riešenia problémov.

V spoločnosti MSR sú inžinieri, vášniví používatelia, kde má každý silný pohľad nato ako by mal daný produkt pracovať vďaka vlastným skúsenostiam v prírode. Spoločne sa domnievajú, že inovatívne riešenia sú pestované náročným dohovorom a že funkčnosť, jednoduchosť a spoľahlivosť sú riadiacimi prvkami trvalého dizajnu.

V súčastnosti je mnoho produktov MSR stále ručne vyrábaných na výrobných linkách, kde sa konceptujú, pretože sú presvedčený, že moderný outdoorový spoločník môže byť tak jednoduchý ako 20ročný varič poskytujúci plnohodnotnú funkciu. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber