MSR Hubba NX

Obj. číslo: 5090000003

Stan MSR HUBBA NX je najľahší samonosný stan pre 1 osobu. Bol vyvinutý ako najľahší a najlepšie obývateľný stan vhodný na dlhé trekové prechody.

viac info

Pôvodne 401,95 €

Ušetríte 32,20 € (-8 %)

369,75 €

Popis tovaru

Stan MSR HUBBA HUBBA bol vyvinutý ako najľahší stan na trhu s veľkorysým vnútorným priestorom vhodný na dlhé trekové prechody. Je určený na 3 sezónne použitie. Vnútorný priestor maximalizuje pravidelný tvar podlahy v kombinácii s prútmi DAC. Nastaviteľné vetranie, vstup StayDry a odolný kotviaci systém je zárukou dokonalého komfortu pri všetkých outdoorových dobrodružstvách.

 

  • Celková hmotnosť: 1.290 g
  • Výška: 100 cm
  • Zbalený stan: 46 x 15 cm
  • Počet kotviacich bodov: 6 (MSR MiniGroundHog)
  • Materiál vonkajší stan: 20D ripstop nylon 1.200 mm DurashieldTM polyuretánový a silikónový záter
  • Materiál podlaha: 30D ripstop nylon 3.000mm DurashieldTM polyurethane & DWR
  • Materiál vnútorný: 20D ripstop nylon + 15D nylon micromesh (sieťka)

 

Parametre

Počet osôb 1
Určenie Turistický

Výrobca (MSR)

V roku 1969 inžinier zo Seattle a celoživotný horolezec Larry Penberthy vytvoril Mountain Safety Research ako jednokomorovú krížovú výpravu zameranú na zlepšenie bezpečnostnej horolezeckej technicky.

Myšlienka, že lepšie, bezpečnejšie a spoľahlivejšie vybavenie je kľúčom k odomknutiu väčších dobrodružstiev pomohla k vyvinutiu priekupníckej outdoorovej spoločnosti, ktorej inovácie spôsobili revolúciu v spôsobe, akým ľudia žijú vo svete vonku. 

Dnes je úzko prepojení tím, ktorý je stále posadnutý navrhovaním najspoľahlivejších a najvýkonnejších zariadení, s využitím poznatkov v oblasti inžinierstva a vedy, aby sa našli lepšie riešenia problémov.

V spoločnosti MSR sú inžinieri, vášniví používatelia, kde má každý silný pohľad nato ako by mal daný produkt pracovať vďaka vlastným skúsenostiam v prírode. Spoločne sa domnievajú, že inovatívne riešenia sú pestované náročným dohovorom a že funkčnosť, jednoduchosť a spoľahlivosť sú riadiacimi prvkami trvalého dizajnu.

V súčastnosti je mnoho produktov MSR stále ručne vyrábaných na výrobných linkách, kde sa konceptujú, pretože sú presvedčený, že moderný outdoorový spoločník môže byť tak jednoduchý ako 20ročný varič poskytujúci plnohodnotnú funkciu. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber