Mountain Equipment Classic 500 Regular skydiver

Obj. číslo: 5120000033

Trojsezónny páperový spacák Mountain Equipment Classic 500 Regular je mimoriadne teplý a ľahký, pričom poskytuje dostatok vnútorného priestoru. 

viac info

Pôvodne 279,95 €

Ušetríte 22,40 € (-8 %)

257,55 €

Popis tovaru

Mountain Equipment Classic 500 Regular je spacák pre použitie v stane, chate, alebo pod holým nebom. Určený je pre teplejšie mesiace od jari do jesene. Jeho výplň tvorí 433g kačacieho páperia v pomere 90/10. Vyrobený je z materiálu Helium 40, ktorý je mimoriadne ľahký a priedušný. Strih spacáku Mountain Fit je kompromis medzi tepelne efektívnym a priestranným pohodlným spacákom. Kapucňa pozostáva z piatich komôr, aby zabezpečila maximálnu izoláciu hlavy. Dlhý zips na strane prekrýva krycia léga, čo zamedzuje úniku tepla. Okolo krku zabraňuje komínovému efektu odvodu tepla páperový golier s magnetickým zapínaním. Dôležitým prvkom spacáku je prepracovaný diel nôh v tvare lichobežníka, kde sa redukuje stláčanie peria a maximalizuje sa loft. Spací vak je dodávaný vo vodeodolnom obale.

 

  • Varianty: pravý / ľavý zips
  • Sezóna: Jar, Leto, Jeseň
  • Výplň: Páperie
  • Teplotné určenie: Comfort: 0°C , Limit: -6°C , Extrem: -24°C
  • Váha: 1035 g

 

Materiál: Helium 40

Parametre

Pohlavie Unisex
Sezóna 3-sezónny
Výplň Páperie
Teplotné určenie Comfort: 0°C , Limit: -6°C , Extrem: -24°C
Váha 1035 g

Výrobca (Mountain Equipment)

Úlohou Anglickej značky Mountain Equipment je snažiť sa ukázať ľudom prečo chodia do hôr a poskytnúť to najlepšie vybavenie do hôr. 
Od roku 1961 kedy bola spoločnosť založená sa zúčastnila nespočetných výstupov na najvyšších vrcholoch sveta, podporovala horolezcov, ktorí vytvárajú oveľa dobrodružnejšie trasy a výlety na severnom a južnom póle.
Značka Mountain Equipment sa venuje výrobe outdoorového oblečenia a outdoorového vybavenia.
Spoločnosť je partnerom AMI (the Association of Mountaineering Instructurs) a BMG (British Mountain Guides).

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber