Montura Supervertigo GTX nero/rosso

Obj. číslo: 5150000142

Pánske ultra ľahké topánky Montura Supervertigo GTX určené pre ambiciózne horské výstupy za každého počasia.

viac info

Pôvodne 328,95 €

Ušetríte 26,35 € (-8 %)

302,60 €

Popis tovaru

Pánska nepremokavá obuv určená do technického lezeckého terénu Montura Supervertigo GTX ponúka revolučnú kombináciu piatich inovatívnych technológií s názvom IDENTITY FIT. Tento systém zaručuje maximálnu prispôsobivosť a ergonómiu topánky. Vďaka výskumu v ergonomickom dizajne v kombinácii s inovatívnymi materiálmi sa posunula funkčná úroveň tejto obuvi na stupeň, ktorý sa predtým v obuvníckom priemysle nikdy nedosiahol. Všetky tieto prvky synergicky tvoria novú technológiu a nastavujú nový štandard na trhu.


 

  • Dual Zone Pro lacing system - ponúka revolučný dvojitý šnurovací systém, ktorý poskytuje presnejšie obopnutie a ergonomický strih
  • Ľahká medzipodrážka s bi-density PU zlepšuje tlmenie nárazov
  • podrážka Montura® Verte od Vibram® s exkluzívnym dizajnom ponúka väčšiu stabilitu vďaka prispôsobivosti celej plochy chodidla pri kontakte so zemou
  • bezšvová konštrukcia vytvára maximálny komfort
  • kompatibilná s poloautomatickými mačkami
  • membrána Gore-Tex Performance Comfort
  • váha: 695 g (uk 8) pol pár

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh Nepremokavé topánky
Membrána Gore-tex®
Podrážka Montura Verte Vibram

Výrobca (Montura)

Talianska značka Montura stelesňuje hory, prírodu a aktívny pohyb s tým spojený. Jej zmyslom je vytvárať outdoorové oblečenie nielen pre aktívnych horolezcov a skialpinistov, ale aj pre ostatných nadšencov, ktorí horami vášnivo žijú. 

Oblečenie Montura ponúka precízne vypracované strihy, svieže, veľmi typické farby. V našej ponuke nájdete bundy Montura, obľúbený model nohavcí Montura Vertigo a v neposlednom rade aj skvelý výber obuvi. Slogany “The Ergonomic Equipage“ & “Searching a new way“ výstižne vyjadrujú hodnoty značky Montura, ktorá sa na nič nehrá, drží sa svojej filozofie, a práve vďaka tomu nikdy nesklame.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber