Mizuno Wave Rider 20 directoire blue/safety yellow/peacoat

Obj. číslo: 5020000153

Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Rider 20 sú ikonou medzi cestnou bežeckou obuvou.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 144,95 €

Ušetríte 45,05 € (-31 %)

99,90 €

Popis tovaru

Cestné bežecké topánky Mizuno Wave Rider sú navrhnuté pre Váš najrýchlejší beh. Aj v dlhých behoch sa v pôsobivej bežeckej ikone stretáva najvyšší komfort s výkonom pri nízkej váhe. Určené pre neutrálnych bežcov, ktorí majú radi rýchle tempo. Kombinácia zmesí U4icX a U4ic v medzipodrážke dodáva topánkam jedinečný pocit tlmenia, ľahkosti a rýchlosti. Vďaka zaoblenému profilu SmoothRide zažijete jedinečnú topánku pre pohodlný a plynulý pohyb. AIRmesh v kombinácii s konštrukciou zvršku DynamotionFit poskytuje vynikajúci strih, ktorý sa vie dokonale prispôsobiť pohybu chodidla v jednotlivých fázach behu."

 

 • konkávna-konvexná vlnená doska prináša viac tlmenia a citlivý pocit z behu
 • U4icX pre väčšie pohodlie a odpruženie pre chodidlo
 • ľahká a priedušná sieťovina zaisťuje dlhodobú životnosť a dokonalý strih
 • fúkaná prýž v prednej časti pre vyššiu jemnosť

 

Technológie:

 • SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu, znížením nárazu a zvýšením flexibility. Vďaka tejto technológii sa v topánkach Mizuno behá ešte pohodlnejšie.
 • Airmesh - Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť a tým aj komfort pre nohy.
 • Dynamotion Fit technológia je založená na 3D analýze tela v pohybe. Vytvára strih, vďaka ktorému oblečenie a obuv dokonale padne a poskytne voľnosť pohybu.
 • X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätovej časť podrážky, teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi.
 • Technológia Mizuno Intercool rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri obuvi počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie aj od spodku.
 • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
 • Pebax® Rnew ekologický materiál pre výrobu vlnovej dosky, ktorý je šetrný k prírodnému prostrediu, je vyrobený z prírodných materiálov (olejovín), ponecháva si všetky výkonnostné vlastnosti.
 • Premium INSOCK je odstrániteľná anatomicky tvarovaná vložka, ktorá poskytuje skvelé padnutie, pohodlie a napomáha odpruženiu a trvalejšej odolnosti.
 • U4iC je špeciálna zmes materiálov mezipodrážky,ktorá je o 30% ľahšia ako predchádzajúca ap+, ale aj tak si zachováva rovnaké vlastnosti odpruženia a pohodlia, ktoré bežci od značky Mizuno očakávajú.

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Synetika
Podrážka X10

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber