Mizuno Wave Rider 18 Osaka white/black/surftheweb

Obj. číslo: 5020000001

Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Rider 18 Osaka sú veľmi vhodné na cesty a určené pre bežcov s neutrálnym nášľapom, ktorí hľadajú rýchlejšiu topánku. 

viac info

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 53,05 € (-37 %)

86,90 €

Popis tovaru

Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Rider 18 Osaka prinášajú beh s doposiaľ nevídanou ľahkosťou. Model disponuje strednou mierou tlmenia, ktoré zaisťuje paralelná vlnová doska. Mizuno Wave Rider 18 Osaka sú určené pre bežcov hľadajúcich veľmi dobre tlmený model s parametrami rýchlej topánky. Wave Rider je vhodný pre rôzne typy tréningov, topánkam nechýba rýchlosť pre dlhšie pretekárske vzdialenosti.

 

 • SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu, znížením nárazu a zvýšením flexibility. Vďaka tejto technológii sa v topánkach Mizuno behá ešte pohodlnejšie.
 • Airmesh - Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť a tým aj komfort pre nohy.
 • X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätovej časť podrážky, teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi.
 • PREMIUM insock - Vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé padnutie a pohodlie. Napomáha odpruženiU a predlžuje odolnosť topánky
 • U4IC - "Jedinečný zážitok z behu vnímaný ako pocit ľahkosti, pohodlia a optimálneho odpruženie." Nová U4ic medzipodrážka, má vynikajúce vlastnosti ap + medzipodošvy, je o 30% ľahšia bez straty výkonnostných parametrov, rýchlosti, absorbcia nárazov a odpruženia
 • Najnovší systém Dynamotion Fit využíva najmodernejšie biomachanické analýzy pohybu. Výsledkom je topánka dokonale sa prispôsobujúca pohybu chodidla počas jednotlivých fáz kroku.
 • Technológia Mizuno Intercool rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri obuvi počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie aj od spodu.
 • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
 • SR TOUCH - nový, ľahší a dokonalejší materiál "s pamäťou". Pohlcuje nárazy a napomáha plynulému prechodu z fázy nárazovej do fázy odrazu.
 • váha: 250 g
 • neutrálny az šupinačný nášľap / stredné tlmenie / váha: do 90 kg
 • vhodné pre každodenný tréning aj dlhšie preteky

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber