Mizuno Wave Hitogami 3 blue/safety yellow

Obj. číslo: 5020000055

Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Hitogami 3 sú ideálne na behanie po ceste alebo spevnenej ceste.

viac info

Pôvodne 119,95 €

Ušetríte 48,05 € (-40 %)

71,90 €

Popis tovaru

Cestné bežecké topánky Mizuno Wave Hitogami 3 určené pre bežcov s neutrálnym našlapom, ktorý hľadajú ľahkú a rýchlu bežeckú topánku s nízkym profilom. Medzipodrážka U4iC poskytuje vynikajúce tlmenie v pomere  s nízkou hmotnosťou, spevňujúca konštrukcia Dynamotion™ Fit zaisťuje podporu chodidla a technológia SmoothRide dodáva plynulý prechod z dopadu do odrazu.

 

  • U4IC - "Jedinečný zážitok z behu vnímaný ako pocit ľahkosti, pohodlia a optimálneho odpruženie." Nová U4ic medzipodrážka, má vynikajúce vlastnosti ap + medzipodošvy, je o 30% ľahšia bez straty výkonnostných parametrov, rýchlosti, absorbcia nárazov a odpruženia
  • X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätovej časť podrážky, teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi.
  • Najnovší systém Dynamotion Fit využíva najmodernejšie biomechanické analýzy pohybu. Výsledkom je topánka dokonale sa prispôsobujúca pohybu chodidla počas jednotlivých fáz kroku.
  • SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu, znížením nárazu a zvýšením flexibility. Vďaka tejto technológii sa v topánkach Mizuno behá ešte pohodlnejšie.
  • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
  • hmotnosť: 220 g

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber