Millet LKT Stunner Stretch JKT M warm

Obj. číslo: 4830000028

Ľahká, pánska softshellová bunda Millet LKT Stunner JKT M určená na rýchlu turistiku a treking, ktorú by mal mať každý v batohu.

viac info

Pôvodne 118,95 €

Ušetríte 36,05 € (-30 %)

82,90 €

Popis tovaru

Ľahká, pánska bunda Millet LKT Stunner JKT M, zo strečového softshell materiálu, navrhnutá pre dynamický pohyb v horách. Je to najľahšia, najminimalistickejšia a jednoducho zbaliteľná bunda z LKT série, ktorá prináša vysoký výkon v náročnom prostredí aj pri jej neobyčajne nízkej váhe. Air Stretch Dobby je Replex® tkanina, ktorá zaisťuje optimálny komfort a výkon, zatiaľ čo Weft-and-warp nylon je strečový, odvádza vlhkosť, je rýchloschnúci a odolný proti oderu. Dlhotrvajúca vodoodpudivá úprava zvyšuje ochranu a funkčný strih Alpine Fit ™ znižuje objem okolo tela, čím dáva dostatočný priestor pre neobmedzený pohyb. Spolu s ergonomickým dizajnom umožňuje rýchle pohyby a mobilitu paží, vďaka čomu sa rukávy nevyhŕňajú nahor. Kapucňa sa pohybuje s hlavou, čím dochádza k zvýšeniu slobody a zlepšeniu periférneho videnia. Úzka elastická obruba na spodnom leme, zápästí a okolo otvoru kapucne prirodzene kopíruje pohyby tela a bezpečne tesní. Reflexné prvky umožňujú zažiť rýchle a ľahké dobrodružstvá nielen pri dennom svetle, ale aj pri slabom osvetlení a v tmavých podmienkach.

 

  • športový strih Alpine Fit ™
  • ergonomický dizajn pre voľnosť pohybu Flex Comfort ™
  • pivot rukávy
  • balaclava kapucňa
  • reflexné prvky
  • 2 bočné vrecká
  • aktivity: rýchla turistika, treking, beh do vrchu
  • váha: 0.17kg

 

Materiál: Air stretch Dobby

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh Vetruodolné / Vodeodpudivé
Materiál Softshell
Použitie Aktívny pohyb na horách
Strih Alpine Fit
Váha 170 g

Výrobca (Millet)

Meno Millet sa stalo slávnym v 30. rokoch s prvými priehradkami dodávanými nákupnými taškami. O niekoľko rokov neskôr sa adaptovali do batohov, čo prinieslo úspech francúzskej značke. Vývoj horských technických výrobkov prináša značke silný obraz, posilnený najlepšími obyvateľmi horských oblastí. 
Značka svoje vrcholové produkty nazýva podľa vrcholov a ich výstupov na ktoré boli skonštruované.
Millet sa zameriava predovšetkým na outdoorové oblečenie ale aj outdoorovú obuv a outdoorové vybavenie.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber