Lowa Innox GTX Lo Jr petrol/mint

Obj. číslo: 4470000016

Nízke juniorské topánky Lowa Innox GTX Lo Jr sú vhodné na rôzne outdoorové aktivity počas teplejších dní. 

viac info

Pôvodne 86,95 €

Ušetríte 7,00 € (-8 %)

79,95 €

Popis tovaru

Nízke juniorské turistické topánky Lowa Innox GTX Lo boli navrhnuté pre rastúce chodidlá mladých nadšencov outdoorových aktivít a hier. Vďaka syntetickému zvršku sú topánky ľahučké, ale aj dostatočne odolné. Sú doplnené aj o Gore-Texovú membránu, pomocou ktorej ostanú chodidlá v suchu aj v mokrých podmienkach.

 

  • syntetický zvršok
  • podrážka Lowa AL-K III s Monowrap® rámom
  • dobré odpruženie a priľnavosť k povrchom
  • šnurovací systém Speed Lacing pre rýchle šnurovanie
  • membrána Gore-Tex®

Parametre

Pohlavie Juniorské
Druh Nepremokavé topánky
Zvršok Synetika
Membrána Gore-tex®
Podrážka Lowa AL-K III

Výrobca (Lowa)

Nemecká značka LOWA vyrába špecializovanú horolezeckú a turistickú obuv. Jej kolekcia je rozdelená do niekoľkých kategórií. Alpin kolekcia, ktorá zahŕňa modely pre špičkových horolezcov. Backpacking sú modely pre vysokohorskú turistiku, presnejšie pre pohyb v exponovanom teréne so záťažou. Trekking je modelová rada pre turistiku v stredne exponovanom horskom prostredí, s vysokým komfortom a dlhou životnosťou. ATC kolekcia zahrňuje členkové aj strednevysoké modely pre rôzne outdoorové aktivity až po stredne exponovaný treking.

V súčasnej dobe patrí značka LOWA k najväčším výrobcom trekingovej obuvi na svete. Predáva viac ako 2 milióny párov turistickej obuvi ročne a už niekoľko desaťročí je úplnou jednotkou vo všetkých nemecky hovoriacich krajinách.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber