lill-Sport Legend Gold

Obj. číslo: 4683004

Pretekárske rukavice lill-Sport Legend Gold s vetruodolnou membránou Isowind a dlaňou z losej kože poskytnú dokonalý komfort na každom bežkárskom tréningu či preteku.

viac info

Pôvodne 64,95 €

Ušetríte 5,20 € (-8 %)

59,75 €

Popis tovaru

lill-Sport Legend Gold je elitný pretekársky top model rukavíc s vetruodolnou vrstvou Isowind na chrbáte ruky, ktorá je nalaminovaná na 1 mm perforovaného neoprénu pre vyššiu schopnosť tepelnej izolácie a odvetrania potu. V oblasti dlane a na prstoch je použitá losia koža, ktorá je zosilnené medzi palcom a ukazovákom.

 

Charakteristika materiálov:
Isowind
- je zložený z 3 vrstiev nalaminovaných materiálov: vonkajšia vrstva, vetru a vode odolná membrána, podšívka. Membrána Porelle je elastická, priedušná a má výborné parametre odvodu prebytočného tepla. Všetky tri vrstvy tvoria optimálnu celistvú textíliu, ktorá sa používa ako vrchná časť rukavíc. Využívame dva typy Isowind - čierny alebo hladký biely, ktorý je vhodný pre potlač.

Losia koža
- je extremne mäkká, hladká a odolná proti oderu. Veľmi ľahko a rýchlo sa po navlečení na ruky tvaruje. Materiál je porézny a vďaka vzduchovým komôrkam zaisťuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Ideálny materiál pre výrobu rukavíc na bežecké lyžovanie.

Parametre

Pohlavie Pánske
Materiál Isowind
Druh Celoprstové

Výrobca (lill-Sport)

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber