La Sportiva Hyper GTX black

Obj. číslo: 4400000044

Pánske outdoorové topánky La Sportiva Hyper GTX sú určené na technické cesty a ponúkajú inovatívne technické riešenie vyvinuté La Sportivou pre Approach kategóriu. 

viac info

Pôvodne 169,95 €

Ušetríte 30,05 € (-17 %)

139,90 €

Popis tovaru

Nízka turistická topánka La Sportiva Hyper GTX patrí do rady Approach. Hyper GTX ponúka inovatívne riešenie s dvojitým zvrškom a systémom podrážky/medzipodrážky, ktoré bolo vyvinuté pre Approach kategóriu. Presný ergonomický strih je dosiahnutý pomocou všestranného sťahovania, ktoré objíme celú topánku prostredníctvom očiek a výstuh. Táto konštrukcia pochádza z Know-how získanej La Sportivou v sekcií lezenia, taktiež aj pogumovaná špička. Medzipodrážka "rock Guard" obsahuje vrstvu EVA so vstrekovaným tlmiacim vankúšikom na päte a ponúka lepšiu podporu na členku. Gore-Tex membrána zaručuje ľahké, nepremokavé a priedušné topánky v každom počasí. Idogrip Vibram podrážka bola vytvorená v súlade so špecifickými vlastnosťami a obsahuje odstupňované zóny, ako lezecká zóna na špičke, bočné "prísavky" rôznych veľkostí, tlmiace nárazové vankúšiky na päte.

 

  • ergonomický a mimoriadne priliehavý strih topánky vďaka inovatívnemu šnurovaniu
  • výplň absorbujúcej päty podporuje pätu a pomáha predchádzať torzému vykrúteniu nohy
  • Semišové koža + PU - koža dookola ťahacej šnúrky s koženou výstuhou.
  • Gore-Tex ® Extended Comfort membrána
  • medzipodrážka MEMlex EVA s mäkkým injekčným EVA vankúšikom, "Rock Guard" extra hustotou a TPU stabilizátorom 
  • podrážka Vibram® Idrogrip s Impact Brake System a lezeckou zónou na špičke
  • hmotnosť: 450g (EU 42 / 1/2 pár)

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Koža
Membrána Gore-tex®
Podrážka Vibram®

Výrobca (La Sportiva)

La Sportiva je svetová jednotka v produkcii topánok pre horolezectvo. Firma La Sportiva, ktorá produkuje priamo v srdci talianskych Álp, začala s produkciou obuvi  pre miestnych horalov už v dvadsiatych rokoch minulého stroročia, neskôr sa rozrástla na nadnárodnú firmu. Dnes La Sportiva predstavuje nie len kolekciu obuvi, ale aj oblečenia a vybavenia na turistiku, horolezectvo a skialp.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber