K2 Panoramic Splitboard 13/14

Obj. číslo: 4173370

Splitboard K2 Panoramic so stúpacími pásmi je určený pre milovníkov odľahlých backcountry terénov.

viac info

Pôvodne 969,95 €

Ušetríte 243,00 € (-25 %)

726,95 €

Popis tovaru

Splitboard K2 Panoramic je v ponuke značky K2 Snowboarding už piatu sezónu a je určený všetkým milovníkom výšlapov do odľahlých backcountry terénov, kde sa snowboardisti bez Splitboardu dostanú len veľmi tažko. Splitboard pri stúpaní jednoducho rozdelíte na dve časti, adaptéry Voilé kompatibilné s klasickým snowboardovým viazaním napojíte a nastavíte na režim stúpania. Potom už len stačí nasadiť súpacie pásy. Po vyšlapaní na vrchol Splitboard jednoducho spojíte a technológie ako All Terrain® Rocker, Tweekend™ technológia, odľahčené jadro K2 Bambooyah, ktoré kombinuje tri druhy dreva vystužené karbónovými vláknami ICG 20 a Carbon Web™ technológií si užijete luxusné jazdenie prašanu v odľahlých končinách.

 

K2 Panoramic Splitboard obsahuje samotný splitboard, predrezané stúpacie pásy a adaptér voilé kit pre upevnenie viazania kompatibilný s väčšinou snowboardových viazaní na trhu.

 

  • Baseline: All Terain Rocker™ with Tweekend
  • Shape: Hyper Progressive
  • Stance: Setback .75" (19mm)
  • Jadro: Bambooyah™ Split
  • Sklznica: Ø Sintered
  • Technológie: ICG 20/Biax, NEW Carbon Web™ II, Ultratech™

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh All Terrain
Baseline All Terain Rocker™ with Tweekend
Jadro Bambooyah™ Split

Výrobca (K2)

Značka K2 začala produkovať lyže v roku 1962 vo Washingtone. V roku 2003 sa spoločnosť premenovala na K2 Sports a postupne pod svoje krídla prebrala 14 svetoznámych značiek. Dnes spoločnosť vyrába kvalitné vybavenie na lyžovanie, snowboarding či skialp špecifického dizajnu, jedinečnej kvality.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber