Julbo Venturi Zebra Light Fire matt black/red

Obj. číslo: 3910000006

Slnečné okuliare Julbo Venturi Zebra Light Fire matt black/red sú výbornou voľbou ak beháte alebo jazdíte na bicykli na dlhé trate v náročnom teréne. Model je testovaný terénnymi bežcami Julbo Team.

viac info

Pôvodne 144,95 €

Ušetríte 11,60 € (-8 %)

133,35 €

Popis tovaru

Okuliare pre terénnych športovcov Julbo Venturi Zebra Light Fire na beh v náročnom teréne, kde potrebujete dokonalo vidieť. Okuliare sú charakteristické širokým zorným uhlom a optimálnym vetraním. Ich hlavnými prednosťami sú nízka hmotnosť, pogumované, zahnuté stranice a komfortné nosníky. Okuliare majú fotochromatické šošovky Zebra Light Fire s technológiou NXT®, ktorá je jedna z najdokonalejších šošoviek na svete. Technológia je stavaná na báze minerálov a má svoje prednosti: vynikajúca kvalita šošoviek NXT® vyrábaných pri nízkej teplote. Tým sa znižuje napätie v materiáli, zlepšujú sa optické vlastnosti a predlžuje sa životnosť. Radíme ich do kategórie 2-4 s priepustnosťou svetla 7 – 51%.

 

Vlastnosti šošoviek:

  • vyvinuté predovšetkým pre výrobky „Speed”
  • vhodné na cyklistiku, turistiku, beh, lezenie
  • tmavnutie pri intenzívnejšom slnečnom žiarení, z kategórie č. 2 d 4, pomerne rýchla aktivácia: 22-28 sekúnd
  • úprava proti zapareniu zamedzí kondenzácii vodnej pary a zvyšuje životnosť na maximum

Charakteristika:

  • Báza šošovky : 8
  • Priemer šošovky : 69
  • Vzdialenosť nosníkov : 16
  • Dĺžka straníc : 117

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Julbo)

Prvá myšlienka vznikla už v roku 1888 vďaka zakladateľovi Julesovi Boudovi. Prvé okuliare do hôr boli vyvinuté v roku 1950 a ihneď si ich obľúbili známi horolezci. Dnes okuliare Julbo patria medzi top značky v oblasti ochrany očí pred škodlivým žiarením. Výhody technológií a šošoviek oceňujú športovci z oblasti behu, biatlonu, športového lezenia. S najpokročilejšími technológiami je Julbo dlhé roky špecialista, najmä vo fotochromatických (samozafarbovacích) šošovkách.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber