Julbo Suspect Spectron 3 CF matt translucent grey/blue

Obj. číslo: 3910000016

Slnečné okuliare Julbo Suspect Spectron 3 CF sú športový model určený pre cestovateľov a s tým spojené rôzne druhy aktivít.

viac info

Pôvodne 84,95 €

Ušetríte 6,80 € (-8 %)

78,15 €

Popis tovaru

Slnečné okuliare Julbo Suspect Spectron 3 CF sú výbornou voľbou pre cestovateľov. Využijete ich pri rôznych druhoch aktivít. Okuliare majú vylepšený dizajn a šošovky Spectron 3 Color Flash, ktoré sú vhodné do horského prostredia a na púšť. Disponujú ľahkým rámom a dobrou filtračnou vlastnosťou. Radíme ich do kategórie 3 s priepustnosťou svetla 12%. Rám môže byť vybavený korekčnými slnečnými šošovkami.

 

Vlastnosti šošoviek:

  • Spectron 3 Color Flash
  • dobré filtračné schopnosti
  • nízka hmotnosť a komfort
  • index ochrany: 3 s priepustnosťou 12%

Charakteristika:

  • Priemer šošovky: 63
  • Vzdialenosť nosníkov: 16
  • Dĺžka straníc: 125
  • vynovený design

 

RXTrem – odborníkmi ocenená pokroková optická technológia založená na princípe zbiehania lúčov (RCT:Ray Convergence Technology). Vďaka prizmatickej kompenzácii dochádza k eliminácii šikmých aberácií spôsobených zakrivením rámu tak, aby sa všetky lúče zbiehali do fovei (ústredná jamka sietnice), čo garantuje jasný obraz bez ohľadu na smer pohľadu. RX Trem šošovky ponúkajú najširšie možné pole neskresleného videnia, ktorýmkoľvek smerom sa pozriete. Všetky RX Trem šošovky sú ošetrené in-mass technológiou. V celej hĺbke je šošovka sfarbená, polarizovaná a fotochromaticky ošetrená pre optimálnu trvanlivosť a odolnosť. Povrchová úprava šošoviek podporuje dynamické videnie. RX Trem šošovky sú dostupné v NXT® a PC verzii, z ľahkým, a zároveň odolných materiálov, vďaka čomu sú vhodné na šport a outdoorové aktivity. V unifokálnej verzii – RX Trem Wide Single Vision. V progresívnej verzii – RX Trem Dynamic Progressive Vision

Všetky Julbo šošovky patria do optickej triedy 1 a garantujú 100% ochranu pred UVA, B a C žiarením.

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Julbo)

Prvá myšlienka vznikla už v roku 1888 vďaka zakladateľovi Julesovi Boudovi. Prvé okuliare do hôr boli vyvinuté v roku 1950 a ihneď si ich obľúbili známi horolezci. Dnes okuliare Julbo patria medzi top značky v oblasti ochrany očí pred škodlivým žiarením. Výhody technológií a šošoviek oceňujú športovci z oblasti behu, biatlonu, športového lezenia. S najpokročilejšími technológiami je Julbo dlhé roky špecialista, najmä vo fotochromatických (samozafarbovacích) šošovkách.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber