Inov-8 Trail Talon 275 GTX S W grey/pink

Obj. číslo: 3870000076

Dámska bežecká obuv Inov-8 Trail Talon 275 GTX S vhodná na rozličný terén ako tréningová topánka, ktorá ako celok pôsobí odolným dizajnom, komfortom, ktorý oceníte pri dlhých behoch aj za nepriaznivého počasia.

viac info

Pôvodne 149,95 €

Ušetríte 50,05 € (-33 %)

99,90 €

Popis tovaru

Trailová obuv značky Inov-8 Trail Talon 275 GTX S je novým nástupcom známeho a úspešného modelu Race Ultra 270. Obuv je vhodná na rýchlostný a objemový tréning  v teréne, ktorý môže byť kombinovaný s cestou. Podošva je vyrobená z 3 rôznych zmesí, ktoré sú rozmiestnené podľa opotrebenia po celej podrážke. Najväčšiu tvrdosť má pätná časť, pre dlhšiu odolnosť a neskoršie opotrebenie. Obvodová a stredná časť je vyrobená z mäkšej zmesi, aby zaistila dlhšiu životnosť a lepší kontakt s povrchom. Dezén podrážky je tvorený zo špuntov, ktoré sú rozmiestnené po celom obvode a sú vysunuté o necelé 2 mm za hranou podošvy a cca 1 mm smerom dolu. Vznikajú tak drápy, ktoré výrazne zvyšujú grip na blate a snehu. Topánky majú predtvarovanú zónu ohybu METAFLEX, ktorá efektívne ohýba masu materiálu podošvy a medzipodošvy v odrazovej fáze pri behu. Vďaka materiálu v oblasti päty TERRADAPTER sa efektívne rozkladá energia pri došľape. Medzipodošva POWERFLOW má sklon 8 mm a je zložená z 2 dielov. Pätná časť je mäkšia a zabezpečuje tak bežcovi výborné tlmenie. Predná časť má vyššiu hustotu  a tým sa postará o to aby ste pri behu mali presnejší a efektívnejší odraz. Topánky navyše disponujú polymérovým prstencom DFB, ktorý kopíruje tvar plantárnej fascie, ktorý je laminovaný membránou GORE-TEX. Bežcovi tak pri efektívnom štýle ľahko napomáha k odrazu (pružinový efekt). Vnútro topánok je vyrobené z komfortnej skladacej stielky, ktorá má konštantnú výšku 6 mm a je vyrobená zo zmesi POWERFLOW. Zvršok topánok je ľahký a bezšvový, ktorý je natiahnutý na širokom kopyte standart (S) a poskytuje tak bežcovi komfort. Gussetova konštrukcia jazyka zamedzuje aby sa do topánok počas behu dostali kamienky a iné nečistoty. Strih zvršku ponúka dostatočná priestor v prednej časti topánky. Zvršok je fixovaný k chodidlu pomocou tenkej, flexibilnej a plastovej výstuhy, na ktorú je naviazané šnurovanie. Chodidlo tak v topánke dokonalo drží a zamedzuje sa tvorba otlakov od šnuriek. Špička je zľahka vystužená a pogumovaná. Na topánky si viete upnúť členkové návleky RACE ULTRA GAITER. 

 

 

 • medzipodrážka POWERFLOW
 • podošva z METAFLEXU
 • mäkká vyberateľná stielka
 • ľahko vystužená špička
 • spevnená päta
 • vrchný materiál: priedušná a bezšvová textília s reflexnými prvkami
 • droop: 8 mm
 • výškové parametre: päta 25,5 mm; špička 17,5 mm
 • váha: 275 g (UK 8)
 • bez pronácie
 • tlmenie : výkonnostné/pretekárske
 • povrch: Trail/Off Road

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika
Podrážka Race Ultra ™

Výrobca (Inov-8)

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber