Inov-8 Race Ultra 10

Obj. číslo: 3870000040

Unikátny bežecký batoh Race Ultra 10 je postavený na konštrukcii ultra vesty, ktorá získala hlavnú cenu GOLD na veľtrhu ISPO. 

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 149,95 €

Ušetríte 12,00 € (-8 %)

137,95 €

Popis tovaru

Bežecký batoh Inov-8 Race Ultra 10 je postavený na konštrukcii ocenenej ultra vesty, ktorá získala hlavnú cenu GOLD na veľtrhu ISPO. Konštrukcia batohu, geometria popruhov a ergonómia strihu ponúka špičkový komfort pri behu, kedy ani neviete, že niečo nesiete na chrbte. Úložný priestor pojme až 10 litrov, bez problémov tu teda naložíte všetku povinnú výbavu. Hlavná komora batohu obsahuje oddelený priestor pre vloženie vertikálneho vaku s objemom 2 litre. Pre vloženie môžete využiť hlavný priestor batohu alebo samostatný chrbtový vstup. Dve hlboké, elastické bočné vrecká oceníte na každej občerstvovačke, kedy v podstate bez zastavenia môžete za behu všetko nabrať a uložiť a nemusíte batoh dávať dole z chrbta. Ďalšie štyri menšie vrecká na popruhoch poslúžia na uloženie gélov a ďalších drobností a v dvoch väčších vreckách sú uložené 2 fľašky s objemom 500 ml s hadicou. Naviac je možné vložiť do samostatnej komory batohu vertikálny vak s objemom až 2 litre. Samozrejmosťou je píšťalka, pútka na palice, veľké reflexné logo a kompresné sťahovanie celého batohu. Váha 260 g robí z tohto batohu pravdepodobne najľahší set na trhu, k dispozícii sú veľkosti M a L.

 

  • Váha: 260/265 g
  • Objem: 10 L
  • Hydratačný systém: 2x fľaša 500ml, možnosť vloženia vertikálneho vaku v objeme až 2 litre

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Objem 0- 29L
Vývod na hydrovak Áno
Obsahuje pláštenku Nie
Použitie Beh, Cyklistika, rýchla turistika
Možnosť upnutia lyží Nie
Oddelená spodná komora Nie
Hmotnosť 260 g
Odvetraný chrbtový systém Nie

Výrobca (Inov-8)

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber