Hoka One One W Tracer fuchsia/citrus

Obj. číslo: 3370000034

Ľahké cestné tréningové topánky Hoka One One W Tracer s vynikajúcim pretekárskym potenciálom. Aj napriek vysokému objemu tlmiace hmoty si topánka drží neuveriteľne ľahkú hmotnosť.

viac info

Pôvodne 129,95 €

Ušetríte 40,05 € (-30 %)

89,90 €

Popis tovaru

Dámska tréningová bežecká obuv Hoka One One W Tracer s vynikajúcim pretekovým potenciálom. Tento model si užijú hlavne priaznivci rýchleho behu. Medzipodrážka Pro2Lite Dual ponúka odpruženie v päte a schopnosť reagovať prednou časťou topánky v akomkoľvek tempe. Ultraľahký zvršok modelu Tracer redukuje zachytávanie vody, čím zabezpečí, že obuv zostáva ľahkou bez ohľadu na podmienky, v ktorých beháte.

 

 • bežecký povrch: asfalt
 • nášľap: neutral
 • No-Sew TPU Overlay Construction
 • Form-Fitting Heel Construction
 • Early Stage Meta-Rocker podrážka
 • PRO2LITE +10 Midsole medzipodrážka
 • určenie: intenzívny tréning / stredné vzdialenosti
 • sklon: 4mm (špička 17mm, päta 21mm)
 • hmotnosť: (165 g)

 

Materiál: ľahká priedušná Mesh sieťovina

Technológie:

 • Early-Stage Meta-Rocker- vyhnutie prednej časti podrážky smerom nahor, ktoré sa začína už niekde v strede predpriehlavkových kostí v oblasti bruška chodidla. Umožňuje a uľahčuje plynulý beh a napomáha rýchlemu prechodu na prednú časť chodidla. 
 • Nová Pro2Lite konštrukcia medzipodrážky spája mäkšiu penu v zadnej časti topánky (Protection) s ľahkou a pevnejšiou penou v prednej časti nohy (Propulsion). Hoka nazýva tento prístup Pro2Lite, ako rovnováhu medzi ochranou a rýchlym pohybom

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Synetika

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber