Hoka One One W Tor Summit WP steel grey/hydrangea

Obj. číslo: 3370000062

Nízke dámske turistické topánky Hoka One One M Tor Summit WP s nepremokavou membránou eVent®.

viac info

159,95 €

Popis tovaru

Dámske topánky Hoka One One M Tor Summit WP sú nízke, ľahké turistické topánky, ktoré sa vyznačujú výborným tlmením a priľnavou podrážkou s výstupkami v rôznych smeroch pre sebavedomé kroky na rôznych povrchoch. Zvršok je doplnený nepremokavou membránou eVent®. S týmito topánkami sa dostanete na vašu destináciu rýchlo a pohodlne.

 

  • Fit: Stredný až široký
  • vystužený jazyk zabráni vnikaniu kamienkov a nečistôt
  • nepremokavá membrána eVent®
  • priľnavá Vibram® podrážka s okami vo viacerých smeroch
  • nášľap: neutrálny (maximálne odpruženie)
  • Sklon: 4 mm ( špička 24 mm, päta 28 mm)
  • hmotnosť: 350 g / polpár

 

Technológia R-MAT® - materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou mierou pružnosti a odolnosti. Podrážka vyrobená z takéhoto materiálu má vynikajúcu pružnosť a priľnavosť dokonca aj na mokrých povrchoch. Je zárukou vysokej odolnosti, dlhej životnosti a maximálne možnej stability chodidla. 

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Nepremokavé topánky
Zvršok Koža, syntetika
Membrána eVent®
Podrážka Vibram®

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber