Hoka One One W Tor Adventure Mid night sade/teaberry

Obj. číslo: 3370000028

Unikátne dámske turistické topánky Hoka One one Tor Adventure Mid sú vybavené odolným textilným zvrškom a dynamickou medzipodrážokou pre ľahkosť a vytrvalosť, s ktorou budete zvládať aj dlhšie treky .

 

viac info

Pôvodne 164,95 €

Ušetríte 83,05 € (-50 %)

81,90 €

Popis tovaru

Model Hoka One one Tor Adventure Mid je vytvorený z odolného textilného zvršku a dynamickej RMAT medzipodrážky, ktoré vytvárajú, ultraľahkú turistickú obuv s výbornou odozvou, ktorá Vám umožní ísť vo vysokom tempe na veľké vzdialenosti v komforte. Priľnavá gumená podrážka s rôznorodo smerovanou gripovou zónou zabezpečí stabilný nášľap na akomkoľvek podklade. RMAT je využitý hlavne v medzinášľapovej zóne topánky, čím sa zabezpečuje plynulý a mäkký prešľap. eVent membrána so skvelou priedušnosťou je výborným doplnením technického textilného zvršku topánky čím sa dosahuje povrch, ktorý využijete ako vo vlhkých podmienkach, tak aj počas suchých trekov.

 

  • mdezipodrážka RAMAT: materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou mierou pružnosti a odolnosti. Podrážka vyrobená z takéhoto má vynikajúcu priľnavosť a pružnosť
  • Sklon: 4mm ; Päta :26mm ; Špička: 22mm 
  • Fit: Medium
  • nášľap: neutral
  • membrána: eVent
  • Váha: (345g) / polpár 5UK 

 

 

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Nepremokavé topánky
Zvršok Syntetika, textil
Membrána eVent
Podrážka Vibram®

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber