Hoka One One W Speedgoat 2 dubarry/chili pepper

Obj. číslo: 3370000060

Dámske trailové topánky Hoke One One Speedgoat 2 sú rýchle a húževnaté, inšpirované bežcom Karlom Melzterom držiteľom viacerých ultrabehových rekordov.

viac info

Vyberte farbu

139,95 €

Popis tovaru

Dámske trailové topánky Hoke One One Speedgoat 2 sú inšpirované Karlom Melzterom, ktorý drží rekord na viacerých 100 a viac míľových behoch, drží najrýchlejší čas na Appalachian Trail (2190 míľ) s postojom "ísť všade, a odbehnúť všetko". Speedgoat 2 je určená pre útoky na prvé miesta všetkých technických tratí. S odvážnou a úplne prepracovanou iteráciou sa zlepšil strih, stabilita aj trvanlivosť. Topánka je postavená na novej širšej medzipodrážke, čím sa zlepšuje stabilita nášľapu a širšia špička s vystuženými postrannými oblasťami zvyšuje podporu pri odraze. Podrážka je postavená na hlbšom a agresívnejšom Vibram dezéne, ktorý dobre drží na všetkých druhoch trailového terénu, zatiaľ čo zvršok ponúka lepší komfort. Hoka One One Speedgoat 2 je rýchla húževnatá trailová topánka, ktorú ocení každý bežec.

 

  • Fit: Medium
  • Určenie: trail
  • nášľap: neutrálny
  • Sklon: 5 mm ( špička 27 mm, päta 32 mm)
  • váha: 233 g (pri veľkosti EU 40 2/3)
  • podrážka: Vibram Megagrip Hi-Traction s 5mm okami v rôznych smeroch
  • vložka Ortholite
  • medzipodrážka z EVA peny pre lepšie absorbovanie nárazov a stabilitu

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika
Podrážka Vibram® MegaGrip Hi-Traction

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber