Hoka One One W Mafate Speed 2 azalea/black

Obj. číslo: 3370000064

Dámska trailová bežecká obuv Hoke One One Mafate Speed 2 je ľahší nástupca trailovej bežeckej topánky Mafate Speed. Unikátna technológia ochráni Vaše kĺby vďaka efektívnemu prechodu medzi dopadovou a odrazovou fázou behu.

viac info

Pôvodne 169,95 €

Ušetríte 70,05 € (-41 %)

99,90 €

Popis tovaru

Hoke One One Mafate Speed 2 majú ako jedniné Meta-Rocker geometriu K, ktorá spríjemní nášľap, uľahčí pohyb v teréne a postará sa o maximálny konfort. Podrážka 5 mm Vibram grip ponúka pomerne výrazne zdôraznenú vzorku na stranách v prednej časti topánky tak, aby bola zaistená maximálna priľnavosť aj v tom najťažšom teréne. Mafate Speed je o niečo málo užší v päte ako Stinson ATR, ale je výrazne užší v strednej časti. Vďaka tomu topánka veľmi dobre sedí a vytvará tak dobrý a stabilný pocit aj na nerovnom teréne. V špičke je širšia, takže bežci so širšou prednou časťou chodidla budú mať dostatočný komfort.

 

  • Fit: Medium
  • Určenie: trail, variabilný terén a extrémne ťažké podmienky, dlhé behy
  • nášľap: neutrálny (maximálne odpruženie)
  • Sklon: 4 mm ( špička 28 mm, päta 32 mm)
  • hmotnosť: 255 g / polpár
  • podrážka: 5 mm Vibram Megagrip Rubber
  • vložka Ortholite

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Synetika
Podrážka Vibram®

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber