Hoka One One W Clifton 3 virtual pink/ neon fuchsia

Obj. číslo: 3370000043

Dámske cestné bežecké topánky Hoka One One Clifton 3 sú novou verziou svojho cenami oceneného predchodcu. Vhodné pre bežcov hľadajúcich maximálne odpruženie a nízku hmotnosť.

viac info

Pôvodne 129,95 €

Ušetríte 10,40 € (-8 %)

119,55 €

Popis tovaru

Vylepšený model Hoka One One Clifton 3 oproti svojmu predchodcovi prichádza s novou konštrukciou a strihom. Prepracovaný zvršok a mierne polstrovaný jazyk vytvára pohodlie a znižuje odpor pri ohybe topánky. Osvedčená podrážka sa postará o prirodzený a pohodlný beh. Prioritou tohto modelu je vysoká miera tlmenia a nízka hmotnosť. Clifton odporúčame každému, kto hľadá topánku pre beh na cestách, ako na intenzívny tréning, tak na stredne dlhé trate.

 

  • bežecký povrch: asfalt
  • nášľap: neutral
  • ultraľahká SpeedFrame konštrukcia pre rýchly beh
  • Early Stage Meta-Rocker podrážka
  • kompresia tvarovanej EVA medzipodrážky po celej dĺžke topánky
  • dizajn pre lepší kontakt bežca s cestou
  • zónové riešenie podrážky pre dlhšiu životnosť
  • sklon: 5mm (špička 23 mm, päta 28 mm)
  • hmotnosť: 215 g (EUR 42 2/3)

 

Materiál: ľahká priedušná Mesh sieťovina

 

Technológie:

  • Early-Stage Meta-Rocker- vyhnutie prednej časti podrážky smerom nahor, ktoré sa začína už niekde v strede predpriehlavkových kostí v oblasti bruška chodidla. Umožňuje a uľahčuje plynulý beh a napomáha rýchlemu prechodu na prednú časť chodidla. 

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Sieťovina

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber